Ana Sayfa  /  Belediyeden Haber  /  Köy muhtar ve dernekleri toplandı../..Foto Galeri
  • Facebook da Paylaş
Köy muhtar ve dernekleri toplandı../..Foto Galeri
  • 24-06-2009
  • 2 yorum
  • 5717 okunma
Belediye Başkanı Coşkun Ünal Kızılcahamam köy muhtar ve dernek başkanları ile Belediye düğün salonunda bir araya geldi.

Belediye Başkanı Coşkun Ünal Kızılcahamam köy muhtar ve dernek başkanları ile Belediye düğün salonunda bir araya geldi.

Toplantıya köy ve dernek başkanlarının büyük bir çoğunluğu katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Coşkun Ünal şunları söyledi.

Burada yaptığımız toplantıya katıldığınız için sizlere sonsuz teşekkür ediyorum. Amacımız burada tanışmak, yaz döneminde köylerimiz ve ilçemiz ile ilgili yapacaklarımızı anlatmak ve Kızılcahamam ile ilgili yapacaklarımızda da sizlerle birlikte hareket etmek ve sizlerin düşünceleri doğrultusunda ortak karar vermek için buraya toplandık.

Bundan sonra her zaman bir araya gelmeyi planlıyoruz önümüzde Ramazan ayı var burada yine böyle bir organizasyon ile birlikte olacağız diyen Belediye Başkanı Coşkun Ünal konuşmasına şöyle devam etti.

3 aylık Belediye Başkanıyız Kızılcahamam’ı köyleri ile birlikte bir bütün olarak ele alıyoruz. İlçemiz bakir güzellikleri ile keşfedilmeyi bekliyor. Kimsenin bilmediği yerlerimiz var. Köylerimizde yer tespitleri yapıyoruz. Buralarda imar ve yol durumlarını kontrol edip buna göre haritalarını çıkartacağız sizden bizim arkadaşlarımıza yardımcı olmanızı istiyoruz. Bu keşfedilmeyi bekleyen yerlerimizi ortaya çıkarttığımızda Kızılcahamam tam bir turizm kenti olacak. İlçemizde tarım ve hayvancılık yapma şansımız yok.104 köyümüzde köy başına ortalama 10 kişi çıkartma şansımızda yok diyen belediye Başkanı Coşkun Ünal köy muhtar ve dernek başkanlarına ilçede 3 aylık sürede yapılan hizmetler ve önümüzdeki ay yapılacak festival ve kuran ziyafeti konusunda bilgi verdi.

Daha sonra muhtar ve dernek başkanlarının dilek ve temennilerini dinlenilen toplantı verilen öğle yemeğinin ardından sona erdi.

YORUMLAR
  • sy   25-06-2009 14:17

    "Ben İŞ yapan insanım, sen ise onu gören insansın. Yapan adam, işinin nasıl olduğunu GÖRENDEN öğrenir."(Madde 1939) (Kutadgu Bilig-Yusuf Has Hacib) Bu tür toplantılar bizi sevindiriyor. Elbette YÖNETİCİLİK BİR SANATTIR. İnsanları yönetmek değil, İNSANLARLA YÖNETMEKTİR. Eleştirecekte, eleştirilere katlanacakta. Tek başına, sadece kendi bildiğiyle, koltuğunda oturup iş yapmak değildir. Bu tür toplantıların devamını diliyorum.

  • HAYIRLI OLSUN   25-06-2009 10:23

    Çok arzu etmeme rağmen işlerimin yoğunluğu sebebiyle katılamadığım toplantının ilçemize hayırlı olmasını dilerim. İlçemizin problemlerinin çözümü konusunda; belediye encümeniyle birlikte, vatandaş ve diğer sivil toplum kuruluşları, Köy Muhtarları ve dernek başkanları ile toplantı yapıp görüş ve önerilerini alan İlçe Belediye Başkanımız Sayın Coşkun ÜNAL'ı, özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederiz. İştişare yapılarak yürütülen işler her zaman için başarılı olmuştur. Bizim orta asyadan beri geleneğimizde olan bu toplantıların, günümüzde de TOPLAM KALİTE anlayışıyla sürdürülmesi ve sonuçlarının SÜREKLİ değerlendirilmesi, hem ilçemiz hem de ülkemiz için faydalı olacaktır. Bu vesile ile başta hemşerilerimiz olmak üzere, bütün islâm aleminin Mübarek Regaip Kandilini kutlar; Yüce Allah'tan, birlik-dirlik içinde huzurlu bir yaşantı dileriz. Durmuş KARATAŞ K.Hamam-Akçaören Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı www.dalaksuyuakcaoren.com "BİR MUM DİĞER BİR MUMU TUTUŞTURMAKLA IŞIĞINDAN BİR ŞEY KAYBETMEZ."(MEVLANA)

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın