Ana Sayfa  /  Belediyeden Haber  /  KKTC ye 40 kişilik bir grup daha gitti.
 • Facebook da Paylaş
KKTC ye 40 kişilik bir grup daha gitti.
 • 18-05-2010
 • 6 yorum
 • 5638 okunma
Kızılcahamam Belediyesi ile KKTC Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan Kültür anlaşması gereği planlanan karşılıklı kültürel etkinlikler çerçevesinde Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Halk oyunları ekibi ve görevlilerden oluşan 40 kişilik bir gurup Kıbrıs’a gitti.

Kızılcahamam Belediyesi ile KKTC Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan Kültür anlaşması gereği planlanan karşılıklı kültürel etkinlikler çerçevesinde Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Halk oyunları ekibi ve görevlilerden oluşan 40 kişilik bir gurup Kıbrıs’a gitti.17–22 tarihleri arasında devam edecek geziye 28 öğrenci, 4 öğretmen ve 8 görevli katılıyor.

 

Girne gençlik kampında kalacak öğrenciler buradan KKTC bulunan tarihi ve doğal güzelliklerini görme ve tanıma imkânı bulacaklar.19 Mayıs etkinliklerine de katılacak olan ekip 22 Mayıs 2010 Cumartesi günü Kızılcahamam’a dönecek.

 

Öğrencileri uğurlamak için gelen Belediye Başkanı Coşkun Ünal yavru vatan ile Kızılcahamam arasında atılan bu dostluk köprüsünün sağlamlaşarak devam edeceğini dile getirdi. Belediye başkanı KKTC Milli Eğitim Bakanlığı arasından yapılan kültür anlaşması çerçevesinde Kızılcahamam’dan yavru vatana 300 öğrencimiz  yavru vatanı tanıma imkânı bulacak şimdiye kadar 160 öğrencimiz bu kapsamda yavru vatana gönderdik bundan sonrada devam edecek dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler : KKTC - ye - 40 - kişilik - bir - grup - daha - gitti. -
YORUMLAR
 • AKAY   14-06-2010 14:40

  EDİTÖR: BÜYÜK HARFLE yazılan yorumlar yayınlanmamaktadır. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz...

 • Aydın   23-05-2010 16:57

  Ya da kızılcahamam habere diye haber yapamazsın mhp haber yap bundan sonra. Telif hakkı var. Kızılcahamamın adını kullanarak sadece mhp taraftarı yorumları yayınlarsan buna habercilik denmez. İlçenini adını da kullanamazsın. Bir sürü yorum yazdım korkudan ve mhp aleyhine olduğu için birini de yayınlamadın. Burda partiye karşı bi yorumum yok sadece belediyeye karşı bi yorum yaptım. Kızılcahamam haber olarak yayın yapacaksan kızılcahamamın tüm kesiminin yorumunu yayınlayacaksın yoksa değiştir bu adı mhp haber yap.

 • tolga   23-05-2010 11:23

  19893 tertip kıbrıs tepebaşı tank taburunda keşif takımında askerlik yapıyorum kıbrısa gelen hemserilerime sesleniyorum buraya gelipte sizi göremedim haberimiz geç oldu tekrarlanırsa bu turlar bekliyorum

 • cumhuriyet   21-05-2010 17:36

  Başkanım birazcık haksızlık olmamış mı? Birazda Cumhuriyet İ:Ö:O yu görün .

 • bilal üstün   19-05-2010 13:50

  sevgili başkanım bu yaptığınız masraf, israf, negereği var bunlara. hiçbir anlam veremiyorum, ne var bu kıbrısta onu hiç bilmiyorum. saygılarımla başkanıma.

 • İ.DURSUN   18-05-2010 21:47

  Canım hocam sendemi KKTC gittin.Maşallah Allah gidipde gelenlerden eylesin.Hoca efendi sana oralara selam söyle demiştim.Bilhassa Magosa Dörtyol köyünden geçerken benim görev yaptığım MÜFREZE KARAKOL ve Pirhan İstihkam Taburuna inşallah selamımı söylemişsindir.Hadi canım Hocam kim tutar seni.Hayırlı yolculuklar.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın