Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamamlılar derneğinden ödül.
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamamlılar derneğinden ödül.
 • 27-03-2009
 • 10 yorum
 • 5676 okunma
Kızılcahamam ve Köyleri Kültürel Dayanışma ve yardımlaşma ve güzelleştirme derneğinden kızılcahamamhabere ödül

Kızılcahamam ve Köyleri Kültürel Dayanışma ve yardımlaşma ve güzelleştirme derneğinden kızılcahamamhabere ödül.

Dernek Başkanı Beyhan Sarı ve beraberindeki heyet önceki gün ilçe Kaymakamımız Bilal Çelik’i makamında ziyaret etti. Dernek yönetimi Özel İdare Müdürü Sedat Topsakal ve ilçemizde faaliyet gösteren yerel basına ödül verdi. Kızılcahamam’ın tanıtımına ve ilçede olan gelişmeleri okurları ile paylaşan ilçenin ilk haber sitesi Kızılcahamamhabere dernek tarafından hazırlanan plaketi ilçe kaymakamı Bilal Çelik verdi. Törende bir konuşma yapan ilçe kaymakamı Bilal Çelik yapılan hizmetlerin duyurulmasında yerel basına çok görev düştüğünü belirtti.

 

Dernek yönetimi daha sonra yerel seçimler dolayısı ile ilçemizde faaliyet gösteren siyasi partileri ziyaret ettiler. Belediye Başkanı Adem Özbekleri makamında ziyaret eden dernek yönetimine başkan Adem Özbekler ilçemizin tarihi yerlerini gösteren bir tablo hediye etti,ardından MHP seçim bürosunu da ziyaret eden Kızılcahamamlılar dernek yönetimi burada Belediye Başkan Adayı Coşkun Ünal’ı ziyaret ettiler..

 

Yerel seçimlere iki gün kala dernek başkanlarını bir arada gören Ak Parti il genel meclis üyeleri valilik tesisinde bir öğle yemeği vererek başkanlar ile görüştü ve seçimlerde desteklerini istedi. 

Kızılcahamamlılar Derneği yönetim kurulu BBP ilçe teşkilatını da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler

YORUMLAR
 • ERHAN AK KOC   28-04-2009 12:08

  Kızılcahamamlı olarak Basınımıza, Kızılcahamamlılar Dernegi Yönetimine ve Başkanımız Beyhan Sarı 'ya Teşekkürler

 • BARIŞ DEMİRCAN   03-04-2009 12:57

  Remzi beye Katılıyorum Ankara gürbet psikolojisinden uzak Kendi memleketimizde bir birimizi yemekle meşkülken gerek Devlet tecrübesi gerek siyaset teçrübesi gerekse sivil toplum liderligi ve saygınlıgı ile Dernek Başkanımız Beyhan Sarı 'beyin şahsi gayretleri ile Dernegimiz bu kadar aktif oluyor,şahsına ve katkıda bulunan dernek mensuplarına İlçemizi temsillerinden dolayı teprik ederim,.İşallah Başkanımızı daha güzel konumlarda görürüz,onuda bizler teşfik edelim.Dernegimize başarılar dilerim.

 • REMZİ RIZAOGLU   01-04-2009 13:08

  Özellikle Son bir yıldır Dernegimizin Yazılı ve görsel Basından takip etdigimiz, Festivalleri.Yayla şenlikleri.iftar buluşma yemegi,İştişare toplantısı,ANKARA ilçeleri ,Dernekleri ziyaretleri Kendi ilçemizin Brokrat ve siyasileri ziyaretleri Köy Derneklerimiz ile Toplantıları Dernegimizin Ankarada Aday olan Tüm partilerdeki Belediye ve İl genel Meclisi adaylara ziyaret ve destekleri.Birlik,Dayanıışma ve Kültürel ve sosyal faliyetlerlinden ötürü Kızılcahamamlılar Dernegi Genel Başkanı Beyhan SARI ve Degerli Yönetim Kurulu Üyelerini teprik ederim Kendi memleketimizde bu psikoloji ve bu imkanlarla ile Dernekcilik ancak bu kadar güzel ve anlamlı tanıtım ile yapılır hepsine saygılar.teşekkürler.

 • Yılmaz   31-03-2009 12:00

  Gerçekden Sayın Başbakanımızın AK Partiyi Liderligi ,Karizması, Vizyonu ve Sevgisi ile gögüsleyip Tüm Ülkemizde başarı ile götürmesi gibi Dernegimizide sayın Başkanımız Beyhan Sarı karizması,saygınlıgı ve Tüm hemşerileri ile barışık ilişki 'si diyalogu ve Lider kişiligi ile götürüyor,İlçem adına Dernegimiz faliyetleri ve Yönetimine tabi Başkanımızada ayrıca teşekkür ederim.Yeni Belediye Başkanımız Çoşkun beyede başarılar diler ilçemize hayırlı olsun .

 • oktay sazak   30-03-2009 11:59

  bravo baskanım sen 10 numarasın

 • usame   29-03-2009 19:39

  Musatafa ÖZDEMİR başarılarının devamını dilerim.Bu ödülleri alanlar daha azimle hevesle hırsla çalışıp bütün ödülleri toplar.Seninde aynı azimle çalışmalarını devam ettireceğine inanıyorum.Çalışmalarında allah kolaylık versin.

 • Şüleyman Yalçın   27-03-2009 21:49

  Dernek Başkanımız Beyhan SARI beye bir kez daha bu güzel ve gerekli ziyaretten ötürü Kızılcahamamlı olarak Teşekkür ederim,Yirmi yıldır köklü Dernek organizelerinde hep Beyhan bey vardı son Bir iki yıldır Yönetim Kurulu ve Başkanı ile İnternet Siteleri,Yazılı ve Görsel Basında yer alan bir cok faliyetleri izliyoruz ve Katılıyoruz,Bir hemşerisi olarak bizlere grur veriyor İlçem adına Başkanıma ,Yönetine veDernegime teşekkürler.Trende Lokomatif önemlidir.

 • Sami Yalcınkaya   27-03-2009 12:13

  Kızılcahamamlılar Derneginin Ankarada ve ilçemizdeki yogun faliyetlerini takip ediyor ve bir cok etkinliklerine katılıyoruz bu güzel ve bir okadarda anlamlı ödül ve ziyaretlerine bir hemşerileri olarak Bravo'der Dernek Genel Başkanımız Sayın Beyhan SARI ve ekibine teşekkür ederim,Böyle yapıcı ve birleştirici her kezle barışık olmak Liderlik örnegidir.teşekkürler Dernegimize. ve Başkanımıza.

 • Mehmet ali ŞAHİN   27-03-2009 11:58

  Dernek Başkanımız Beyhan SARI nın nezdinde Tüm Dernek Yöneticilerine Basınımıza verilen bu Anlamlı ödüller için bizlerde teşekkür ederiz,Ayrıca Siyasi parti Aday Ziyaretleride anlamlı olmuş Dernegimize yakışan yapılmış,sagolsunlar,işallah kendilerini daha güzel Makamlarda İlçemiz adına görürüz,Başarılarının devamında Beyhan, Başkanımızın yanındayız.

 • Hüseyin Mert   27-03-2009 11:50

  Kızılcahamamlılar Dernegi Başkanımız Beyhan SARI ve Yönetim Kurulu hemşerilerime bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı ilçemiz adına teşekkür ederim

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın