Ana Sayfa  /  Köylerimiz  /  Kızılcahamamlılar derneği iftar yemeği
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamamlılar derneği iftar yemeği
 • 09-04-2010
 • 13 yorum
 • 10161 okunma
Kızılcahamamlılar Derneği tarafından Kazan Belediyesi Kültür merkezinde iftar yemeği verdi. Yemeğe Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa ÇİT, Belediye Başkanı Coşkun Ünal,ve çok sayıda davetli katıldı.

Kızılcahamamlılar Derneği tarafından Kazan Belediyesi Kültür merkezinde iftar yemeği verdi. Yemeğe Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa ÇİT, Belediye Başkanı Coşkun Ünal, Çamlıdere Belediye Başkanı Caner Can, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Kızılcahamam köyleri dernek başkanları, muhtarlar sivil toplum kuruluşları başkanları, siyasi parti ilçe başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Dernek başkanı ve Kazan Belediye Başkan Yrd. Beyhan Sarı şunları söyledi. “ Siyaseti bir kenara bırakarak, ilçemizden belli yerlere gelmiş kendisini yetiştirmiş siyasetçilerimizin önünü açalım, siyasette var olursak bürokraside var oluruz” dedi

Daha sonra Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’e derneğe vermiş olduğu katkıları için onurluk verdi.

Kazan Belediye Başkanı Lokman ERTÜRK ise yaptığı konuşmada sizinle böyle bir ortamda bir arada olduğum için guru duydum, Kızılcahamam, Kazan ve Çamlıdere her zaman vatanına milletine bağlı kalmış, hiçbir şey istememiş her zaman devletinin yanında olmuştur. Eksiklikler olabilir bizim görevimiz bunları tamamlamaktır dedi.

Ankara il genel meclis başkanı Ahmet Arslanoğlu ise yaptığı kısa konuşmada şunları söyledi. Bu kadar emek verip bizleri bir araya getiren Kızılcahamamlılar dernek başkanına ve bize ev sahipliği yapan Kazan Belediye Başkanına teşekkür ediyorum, burada ağırlık olarak güvem bölgesi muhtarlarını yoğun gördüm, Eğerli grup yoluna başladık oraya geniş ve kalıcı bir yol yapıyoruz köylülerle bazen sorunlar çıkabiliyor arsa yüzünden bu konuda özel idare müdürümüze yardımcı olmalarını istiyorum” dedi.

İftar yemeğine katılan Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit ise ben sivil toplum kuruluşlarının Sivas’ta çok olduğunu sanırdım fakat yanılmışım Kızılcahamam bu konuda daha gelişmiş olarak görüyorum dedi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Coşkun Ünal ise Bizim siyasetimiz seçimlere kadardır. Seçimlerde bu bitti vatandaşımızın hizmetindeyiz, kaymakam bey yeni geldi ileriki günlerde daha uyumlu bir şekilde çalışacağımıza inanıyorum dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
 • Bedensel Engelliler derneğinden   13-09-2010 16:36

  Yahu hepinize afiyet olsun birliktelik güzelde,madem dernekler ve sivil toplum örgütleri davet ediliyor da bu ilçede birde engellilerin önünü açan yıllardır mücadelenin içerisinde olan ve şimdi bir kenara atılan ve unutulan ,bedensel engelliler derneği niye çağrılmıyor,bizim amacımız yemek yiyip içmek ve kameralara poz vermek falan değil, birliktelikten kopmamak bilmem anlatabildik mi? bu mesajımız bu tür organıizeleri yapan zatlaradır.sevgiler,saygılar.

 •    07-09-2010 03:37

  en çok dikkat ettiğim sondan ikici fotoraftaki ayakabıların renkleri pişti olmuşlar

 • MAVİCAN    05-09-2010 21:03

  Kuran´in nazil oldugu bin aydan daha hayirli bu gecenin size efradi ailenize ve bütün Islam alemine hayir bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.Kadir geceniz mubarek olsun..

 • ali anil    05-09-2010 13:28

  iftar vesilesiyla bir araya gelen hemsehrilerinin oruclarini Allah kabul etsin- emegi gecenlere cok tesekkkürleer.

 • Halim ACAR   05-09-2010 13:01

  Kızılcahamamlılar denği dernegi olacak kandiliniz mübarek olsun

 • hasan koçak   05-09-2010 03:58

  seninde kafada tüy kalmamış emlakçım şimendiferim :)

 • yunus can   05-09-2010 03:17

  EDİTÖR: BÜYÜK HARFLE yazılan yorumlar yayınlanmamaktadır. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz...

 • Ziya   05-09-2010 00:58

  Sagolsunlar her sey mükemmel Ama üst katta bu kadar misafir vardı onları neden cekmediniz,salon oradada dolmuştu Soradan gelen Bölgemizin sevilen büyükleri vardı,neyse hemşerim her seye tam not Beyhan SARI yı tanıyanlar bilir yapdıgı herseyi kendisine cevresine yakıştırır,

 • M.KAYA   05-09-2010 00:48

  Dernek Genel Başkanımız Beyhan SARI ya Kazan Belediye Başkanımız Lokman ERTÜK ,e Teşekkürler işte bölgeye hakimiyet böyle birlikde kaynaşma ile kolkola olmalı,ama basınımız üst kattan bizim oldugumuz salondan hiç fotograf almadınız yarımız orda idik.

 • Burak   05-09-2010 00:22

  köyünden geldik geldigimize degdi tüm abilerimizi büyükleri gördük gercekten mükenmeldi deger verilen insana bu kadar kaliteli insan gelir Allah Kabül etsin

 • C.Acar   04-09-2010 22:57

  Muhtarlar,Dernekler ilçe Müdürleri siyasiler,Kaymakamlar,Belediye Başkanları, yemek güzel ,hizmet güzel,kaynaşma güzel,konuşma güzel,Başkan Beyhan SARI,ya on puan

 • Kadir   04-09-2010 22:34

  Helal olsun Beyhan Sarı Başkanımıza Kaliteli ,güzel,ve anlamlı mesajlarına teprikler sana.Örnek olsun haset ve vesatlara Adam böyle olur.

 • Köy Dernek Başkanı   04-09-2010 22:20

  Hemşerim bü coşkuya,katılıma, yemege ve Bölgemiz Kızılcahamam,Camlıdere,Kazan ve Ankara,lı vurgusuna ve tabiki aglayacaktım nerdeyse o cok şeyi anlatan konuşmasına hayran kaldım Allah seni daha güzel yerlerdee Ankara mızı temsilde nasip etsin Beyhan Başkan sagol Gururlandım bir cok muhtar ve dernek başkanıda kapıda bunu konuşdu Asalet soydan sulaleden gelir.Bizleri onure ettin sagol

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın