Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamamlı Yerli Başkan İstiyor
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamamlı Yerli Başkan İstiyor
  • 21-11-2018
  • 0 yorum
  • 3822 okunma
Kızılcahamam kendi içerisinden çıkan, her gün birlikte olduğu, içerisinden bir aday istiyor

Yaklaşan yerel seçimlerde, Kızılcahamam seçmeni yapılan saha analizlerinde, Kızılcahamam'da oturan, Kızılcahamam'ın sorunlarını bilen,yağmurunda ıslanıp, güneşinde yanan, her gün  Kızılcahamamlılarla  hem hal olan aday istiyor gerçeğini ortaya çıkardı. Partilerin yaptığı analizler ve  anketlerden Kızılcahamamlı vatandaşın düşüncesi kendi sorunlarını bilen ve bölgede olan aday yönünde.

İthal adaya tepkili olan Kızılcahamamlı vatandaşlar, oy vereceği partiden ithal aday değil bölgeye emek vermiş, bölgede emeği olan,yılın 365 günü Kızılcahamam'da kalan adayın başkan yapılması.

Kızılcahamam'da  ön plana çıkan bazı adayların, ilçede kalmamış her gün Ankara'ya gidip gelen, evi köyü, okulu ankarada olan halkın içerisine girmemiş adaylar, yerine evi Kızılcahamam'da işi Kızılcahamam'da olan, Çocukları Kızılcahamam'daki okullarda okuyan,her gün ilçede yaşayan insanlarla selamlaşan ve herkesi tanıyan başkan adayı istiyor.

İthal adaylardan rahatsız olan partili seçmeninin, böylesi bir atama gerçekleşmesi durumunda oy verme eğiliminin değişeceği net biçimde analizlerde,anketlerde gözükmekte.

Geçmişte bu hatalara düşen ve halkın tepkisini sandıkta gören partiler bakalım bu seçimde, tercihini nasıl bir adaydan yana yapacak,kısa süre sonra açıklanacak adayda aynı hataya düşecek mi? Böylesi bir hata ile seçimi rakip partilere hediye mi edecek

Yerli aday analizi parti yöneticilerinin masasında duruyor.

Bakalım gerçektende kazanmak istiyorlar mı?

Bekleyip göreceğiz.

Etiketler : Kızılcahamamlı - Yerli - Başkan - İstiyor - -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın