Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamama kimler geldi kimler gitti
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamama kimler geldi kimler gitti
 • 09-08-2009
 • 4 yorum
 • 5929 okunma
Tayin mevsiminin gelmesi ile birlikte Kızılcahamam’da kamu kurumlarında görev yapan birçok idareci ilçemizden ayrılırken gidenlerin yerine gelen yeni idarecilerimiz görevlerine başladılar

Tayin mevsiminin gelmesi ile birlikte Kızılcahamam’da kamu kurumlarında görev yapan birçok idareci ilçemizden ayrılırken gidenlerin yerine gelen yeni idarecilerimiz görevlerine başladılar.

2009 yılı içerisinde Kızılcahamam’da Cumhuriyet Başsavcısı, Emniyet Müdürü, Tapu Müdürü, İş Bankası ve Ziraat Bankası müdürleri, İcra Müdürü, MTA 4.Bölge müdürü ile ilçemizde görev yapan memurlardan birçok kişi Kızılcahamam’dan ayrılırken bir o kadar isim de Kızılcahamam’a gelerek çalışmaya başladılar.

Kızılcahamamhaber olarak ilçemizde uzun yıllar görev yapmış ve tayin dolayısı ile ilçemizden ayrılan idarecileri ve yerine gelenleri sizler için araştırdık.

 

Cumhuriyet Başsavcısı Kadir Günüç Gaziantepe gidiyor

Kızılcahamam’ın ilk Cumhuriyet başsavcısı unvanını taşıyan Kadir GÜNÜÇ ilçemizde 3 yıl görev yaptı. Bu dönem tayin isteyen Kadir Günüç eşi Hâkim hanımla birlikte Gaziantep’e Cumhuriyet savcısı olarak tayini çıktı. Önümüzdeki günlerde ilçemizden ayrılacak olan Kadir Günüç ve hâkim hanıma yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz.

 

Yeni Cumhuriyet başsavcısı Mehmet Kaya 

Cumhuriyet başsavcısı Kadir Günüç’ün ayrılmasının ardından Kızılcahamam Cumhuriyet Başsavcılığı görevine ilçemizde Cumhuriyet savcısı olarak görev yapan Mehmet Kaya bakacak.

Kızılcahamam’a bir savcı ve bir hâkim ataması yapıldı. İlçemizden ayrılanların yerine Sivas’tan bir bayan hakim ile Ankara Bala savcısı önümüzdeki günlerde yeni görevlerine başlayacak.

 

Çağatay Manav : Kızılcahamam Emniyet Müdürü

 

 

Emniyet Müdürü Alper Gemvuran ilçede uzun yıllar görev yaptıktan sonra Ankara’ya emniyet müdür yardımcısı olarak atanmasının ardından boşalan Kızılcahamam emniyet müdürlüğü görevine Yenimahalle emniyet müdür yardımcısı atandı ve görevine başladı.

Aslen Ordu lu olan yeni emniyet müdürü 1992 Polis akademisi mezunu Kızılcahamam’da göreve başlamadan önce 1992–2000 Ankara – 2000–2003 Artvin ve daha sonra Çankaya, Etimesgut ve son olarak Yenimahalle Emniyet müdür yardımcısı olarak görev yaparken ilçemize emniyet müdürü olarak atandı. Çağatay Manav kızılcahamamhabere yaptığı açıklamada Kızılcahamamlı hemşerilerimizle birlikte onlarında desteği ile güvenli, huzurlu, bir ortam yaratmaktır. Her türlü konuda vatandaşlarımızla beraber olacağız.

Kızılcahamam son derece güvenli bir ilçe hafta sonu ağırlıklı olmak üzere bir iç turizm potansiyeli var bununla ilgili gerek trafik gerekse asayiş yönünden gerekli önlemleri aldık dedi.

 

Cengiz ŞİMŞİR Tapu Sicil Müdürü:

 

 

2005 yılından beri vakaleten bakılan Kızılcahamam Tapu sicil müdürlüğüne yeni müdür ataması yapıldı.

 1971 Kırşehir / Kaman doğumlu 1990 yılında tapu Kadastro Meslek Lisesinden kadastro teknisyeni olarak mezun oldup aynı yıl göreve başladı. Daha sonraki yıllarda Hacettepe üniversitesi harita –Kadastro Meslek yüksek okulu ve Anadolu üniversitesi Kamu yönetimi bölümlerinden mezun oldu.

Yurdun çeşitli yerlerinde görev yaptıktan sonra Ankara Tapu Kadastro genel müdürlüğünde Kontrol Memuru olarak görev yaparken Kızılcahamam tapu sicil müdürü olarak atanan Cengiz ŞİMŞİR’E yeni görevinde başarılar diliyoruz

 

Yaşar DUMAN: Çamlıdere Orman İşletme Müdürü.

 

İlçemiz Orman İşletme Müdür yardımcısı Yaşar DUMAN aslen Ankaralı olup 07.06.2003 tarihinde Kızılcahamam Orman İşletme şefi olarak ilçemizdeki görevine başlamış,

16.06. 2005 Tarihinde müdür yardımcısı olarak görevine devam etmiş,17.07.2009 tarihinde Çamlıdere Orman İşletme Müdürü olarak antmış ve görevinden ayrılmıştır. Değeli hemşerimize yeni görevinde başarılar diliyor, ilçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.

 

 

Canan ŞİMŞEK İş Bankasının yeni müdiresi

 

 

Kızılcahamam iş bankası bayan müdireden vazgeçmiyor Daha önce Kızılcahamam şubesinde görev yapan Tulay Hanımın emekli olmasının ardından  boşalan iş bankası müdürlüğüne Ankara Akay şubesinde görev yapan Canan Şimşek atandı.

 

Kendisi Ankara – Kalecik nüfusuna kayıtlı daha önceleri Amasya, Eskişehir, Erzincan ve Ankarada görev yapan Canan hanımın müdür olarak atandığı ilk yer Kızılcahamam dolayısı ile Kızılcahamam’a daha önce hiç gelmemiş fakat ilçemizi çok beğenmiş genç dinamik bir kodro ile çalıştıklarını ifade eden iş Bankasının yeni müdiresi Canan Şimşek biz hizmet için buradayız herkesi bekliyoruz. Bir gün herkes İş bankalı olacak diyor

 

Nuri Cemal ÇITAK Ziraat Bankası Müdürü:

 

 

Kızılcahamam Ziraat Bankasının müdürlüğüne 2004 yılında gelen Kenan Güler ilçemizde 6 yıl kalarak en uzun ziraat bankası müdürü olma unvanını elinde bulundurarak ilçemizden Akyurt Ziraat bankası müdürlüğü görevine atandı. Kendisi ayrılmadan önce kızılcahamamhabere yaptığı açıklamada Bankacılık kuralları çerçevesinde herkesin işini halletmeye çalıştığını dile getirerek bütün Kızılcahamam halkına sevgi ve saygılarımı sunuyorum iyi bir altı yıl geçirdiğini sözlerine ekleyen Kenan beye yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Kenan Güler’in ayrılışının ardından Ankara Gölbaşında görev yapan Nuri Cemal Çıtak Kızılcahamam Ziraat Bankası müdürü olarak ilçemize ataması yapılarak görevine başladı.

Aslen Kayserili olan Nuri Cemal CITAK 27 yıllık memuriyet hayatında birçok yerde görev yapmış Kızılcahamam ismini duyduğumdan kenar kıyı köşe bir ilçe olarak bakmıştım ama buraya gelip görünce çok güzel bir ilçeye geldiğimin farkına vardım diyen yeni müdürümüz eşinin tabiri ile Kızılcahamam yeşil bodrum diyerek Kızılcahamam’da yaşayanlar çok şanslı olduğunu dile getirdi.

 

Selahattin ARSLAN İcra Müdürü:

 

 

Kızılcahamam da iki yıldan buyana görev yapan Anne tarafından Kızılcahamam Çeştepe köylü olan İcra Müdürü Yasemin Kuşçu İstanbul Ümraniye İcra Müdür yardımcısı olarak tayini çıktı.Bu hafta içerisinde Kızılcahamam dan ayrılacak olan Yasemin hanıma yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Yasemin Kuşçudan boşalan icra müdürlüğü görevine Niğde nin Bor ilçesinde görev yapan Selahattin ASLAN atandı. Kızılcahamam’ın yeni icra müdürü ile henüz tanışma fırsatımız olmadığı için detaylı bilgi veremiyoruz kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. 

 

Etiketler : Kızılcahamama - kimler - geldi - kimler - gitti -
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
 • narin.arıöz   30-08-2009 21:16

  kızılcahamama hizmet edecek tüm müdürlerimize hayırlı uğurlu olsun narin arıöz

 • HAYIRLI OLSUN   12-08-2009 09:29

  İlçemizin adli ve idari makamlarında başarılı görev yaparak ilçemizden ayrılanlara ve ayrılanların yerine yeni göreve başlayanlara hayırlı olsun dileklerimizi iletir, çalışma hayatlarında başarılar dileriz. Başta Sayın Kaymakamımız olmak üzere, İlçemiz insanının takdirini toplamış idarecilerimize teşekkür ediyoruz. Yeni göreve başlayanların da kendilerini bir Kızılcahamamlı gibi görüp, birlik ve beraberlik içinde yaşamamıza katkı sağlamalarını ve problemlerimizin çözümünde yardımcı olmalarını talep ediyoruz. Durmuş KARATAŞ K.Hamam-Akçaören Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı www.dalaksuyuakcaoren.com

 • Bedensel Engelliler derneğinden.   10-08-2009 20:28

  ilçemizdeki görevlerinden atanmaları nedeniyle ayrılan bürokratlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar diler,ilçemize yeni atananlarada görevleri hayırlı olsun, çalışmalarında başarılar temenni ediyoruz.herkese sağlıklı,engelsiz ve mutlu yarınlar.

 • Aydın Öztürk   10-08-2009 12:10

  Başsavcımıza ve hakime hanıma yeni göre yerlerinin hayırlı olmasını dilerim. Ayrıca Müdüre Yasemin Hanımın da yeni görev yeri hayırlı olsun.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın