Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Ülkü Ocağı Çalışıyor
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Ülkü Ocağı Çalışıyor
  • 14-04-2018
  • 0 yorum
  • 5770 okunma
Kızılcahamam Ülkü ocağı ilçede çalışmalarına devam ediyor. Özel gün ve gecelerde birçok etkilik yaparak vatandaşın karşısına çıkıyor.

Kızılcahamam Ülkü ocakları özel gün ve gecelerde yaptığı etkinlikler ile hız kesmeden çalışmaya devam ediyor.Ümit Ayhan'ın başkanı olduğu Kızılcahamam Ülkü Ocağı ilçede kendisinden söz ettirmeye devam ediyor.

Ülkü ocakları Başkanı Ümit Ayhan Kızılcahamam Habere son haftalarda yaptıkları çalışmalar ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi. "Yaşlılar haftası münasebetiyle Huzurevinde bulunan yaşlılarımızı  ziyaret ederek onların gönlünü aldık. Ardından başka bir etkilikte şehit Polislerimiz için Lokma dağıttık, önceki gün Kızılcahamam'da gece çalışan herkese çorba ikramında bulunduk, 10 Nisan Polis haftası dolayısı ile ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret ederek polislerimizin bu gününü kutladık, bugün ise mübarek miraç kandili aşağı merkez camii önüne stand kurduk ve kandil münasebeti ile lokum vatandaşlarımıza lokum ve Gülsuyu dağıttık, çalışmalarımız devam ediyor, uyuşturucu ile ilgili olarak okullarımızın olduğu bölgelere ve ilçe geneline uyarıcı pankartlar asarak vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize uyuşturucunun zararları ile ilgili bilgilendirme yaptık" dedi.

Ümit Ayhan Kızılcahamam Ülkü Ocakları olarak bundan sonrada çalışmalarımız devam edeceğini dile getirdi.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın