Ana Sayfa  /  Spor  /  Kızılcahamam spor yararına yemek verildi.
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam spor yararına yemek verildi.
 • 01-01-1970
 • 8 yorum
 • 5801 okunma
Kızılcahamamspor yararına Ankara İller bankası tesislerinde düzenlenen ve bir aydan buyana bilet satışları devam eden birlik beraberlik yemeği 22 Şubat Cuma günü düzenlendi.

Kızılcahamamspor yararına Ankara İller bankası tesislerinde düzenlenen ve bir aydan buyana bilet satışları devam eden birlik beraberlik yemeği 22 Şubat Cuma günü yapıldı.

Yemeğe Bölge Milletvekillerimiz Prof.Dr. Emrullah İşler, Prof.Dr.Mustafa Erdem, Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci, Kızılcahamam Kaymakamı Mustaf Çit, Keçiören Eski Belediye Başkanı Turgut Altınok, kızılcahamam Eski Belediye Başkanlarından Yaşar Yıldırım, Kızılcahamam'lı siyaset ve ticaretin önde gelen isimleri ve Kızılcahamamlılar katıldı.

Kızılcahamam'lı seğmenlerin oyunları ile başlayan program konuşmalar ile devam etti. ATO Başkanı Salih Bezci'nin başka bir programı olması dolayısı ile ilk konuşma Bezciye verildi. Bezci Konuşmasında Kızılcahamam için ne yapmak gerekiyorsa, daha önce esyavda yaptığımız gibi burada da yapmaya hazırız, ESYAV ın ilk kurucu başkanıyım bugüne kadar 10 bine yakın öğrenciye burs verdik.Ynie burslarımız devam ediyor, bunun gibi hertürlü hayır ve ticari işlerde hepinizin yanında olacam hepinize saygılar sunuyorum" dedi. Konuşmanın ardından Kızılcahamamspor yararına ilk parada Salih Bezci'den istendi. Salih Bezci kimler ne kadar veriyor bir görelim demesi üzerine salonda bulunan iş adamları teker teker dolaşılarak yardım toplandı.

İş adamları para sözü verirken biraz zorlansalarda 10 ar 20 şer 30 ar bin lira takıma destek sözü verdiler, bunun üzerine Salih Bezci'de 40 bin lira yardım edeceği sözünü vererek salonda ayrıldı. Salonda devam eden yardım da gecenin en cömert iş adamı Erdoğan Gönülcü oldu takıma 50 bin TL yardım etme sözü verdi toplamda 200 bin liranın üzerinde yardım sözü alınırken gece yöresel sanatçıların söylediği oyu havaları ile sona erdi.

Yapılan Gecede : Erdoğan Gönülcü 50 bin TL, Salih Bezci 40 Bin TL, Erol Gökmen 40 Bin TL, Fevzi Kiraz 20 Bin TL, Yakup Keleş 15 Bin TL, Tuncay Arslangül 10 Bin TL, Ali Arınmış 10 Bin TL, Adem Yıldız 10 Bin TL, Fikri Özçelik 5 Bin TL, Zeki Akın 5 Bin TL, Osman Koca 5 Bin TL, Cemalettin Uludağ 5 Bin TL,  Halil Tamer 5 Bin TL olmak üzere Toplam 265 Bin TL para yardımı sözü alındı 

Etiketler : Kızılcahamam - spor - yararına - yemek - verildi. - -
YORUMLAR
 • 06 Alperen 06    24-02-2013 19:55

  Neyin memleket meselesi kardeşim doğrudan doğruya memleket sömürüsü. Memleket meselesi idide Adem Özbekler kapatınca Kızılcahamamlı neden ayaklanması; Biliniz ki 265 Bin TL para yardımı sözü sadece sömürüyü gizlemeye destek sözü. Aksini iddia eden verdiği parayı yine buradan belgeli olarak ispatlamalı.

 • hamza doğan   24-02-2013 13:28

  selamunaleyküm. öncelikle bu fotoğrafları görünce açıkcası çok üzüldüm ve sevindim de. bizler kızılcahamamlı güreşciler olarak güreş takımını 2 ligde şampiyon yaptık ve Ankara Aski, İzmir Büyük şehir, İstanbul Büyük şehir belediyelerinden sonra kızılcahamam belediyesi güreş kulübü bu takımlardan sonra serbest ve grekoromen sitilde 1 ligde 2 takımı olan 4. takım olmuştur. ve bizler için ne bir gece düzenlendi nede destek verildi. coşkun bey 3 yıl boyunca kızılcahamamın kendi güreşcisine para fln vermedi herkes sırf memleket takımı diye bekledi. bizler ramazanda kulupte çorba içerken oruçlu antreman yaparken coşkun bey amatör futbolculara oruç yedirdi ve 3 öğün kırallar gibi besledi bizde onlar yedi gitti çorbamızı içtik elhamdülillah. şimdi sayın hemşerilerim coşkun ünalın kızılcahamama verdiği zararı kimse vermemiştir bizler güreşte ahlaklı hayırlı çocuklar yetiştirdikce coşkun bey halka reklam yapıp yavaş yavaş güreşi bitirmiştir. futbol ilede türübüne ilçe gençlerini toplayıp orada argo lakayit şekilde tezahuratlarla gençlerimizi ahlaksızlık yönünde öncü olmaktadır. geçenlerde bi haberini, okudum kendi taraflı bi site kurdurmuş adı lazım değil orada 2016 olimpiyatlarına ekip kurmuş güreş için anca yalandan reklam yapar ekibide aynı kendi gibi işte neyse az kaldı elbet coşkun bey gidecek ve herkes hak ettiğiğ yeri bulacaktır. hani bi ayet varya: KAFİRLER İSTEMESEDE ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAKTIR: şüphemiz yok. bütün dostlara selam ederim..

 • ogkan   23-02-2013 18:28

  editör gecede 10larca kare fotoğraf çekti.çok merak ediyorum tamamını yayınlasa kaç mb hosting alanı kaybederdi.editörün iyi kötü geceye katılan herkezin fotoğraflarını yayınlamasını beklerim. kardeşlik gecesi yanlı fotoğraf çekim gecesi olmasın.düğün mü oldu o gecede dans pistine çıkanları çekilmiş sadece.tüm fotoraflar yayımlanmalı.saygılar

 • Rıza    23-02-2013 14:38

  bakarmısnız.. Memleket meselesiymiş..kavga küfür ve israf güreş ise ahlak, edep,başarı k.hamamın huzru yetişmesi ilerlemesi ve okuması adaına atılmış en güzel mayalardan biri ona neden cılız bir destek. güreş nicin üvey evlat...???

 • eksik gece   23-02-2013 14:33

  ben göremedim bilmiyorum ama belediyemizin gereksiz işlerden sorumlu meclis üyesi mehmet salih uslucan oyun havalarında bu sefer sahnelerin tozunu almamış pek bi iştahlı oynarda kendileri

 • niyazi   23-02-2013 14:33

  helal olsun iş adamlarına demekki isteyince birşeyler yapılıyor; bu takım bizim kızılcahamamın sahip çıkalım

 • mustafa bey   23-02-2013 12:29

  haberinizde" iş adamları para sözü verirken biraz zorlansalarda" demişsin. parada on bin ve üstü iş adamlarımız parayı kolay mı kazanıyorlar sence. önümüz mart ayı vergi taksit ayı devlet iş adamlarından vergi taksitini ödemesini isteyecek. fazla zorlamayalım. herhalde elleri biraz sıkışık vergi ayı geçince fazlasıyla öderler. merak etme.

 • neşet   23-02-2013 03:41

  resimlerde gördügüm esnafların %80 ine sadece benmi gıcık oluyorum acaba?

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın