Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Snower Cam Suyu Hizmete Girdi.
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Snower Cam Suyu Hizmete Girdi.
 • 07-11-2016
 • 5 yorum
 • 7085 okunma
Kızılcahamam Snower Antifirizli Cam suyu Küçük sanayi sitesinde üretime başladı.

Kızılcahamam'ın yeni markası "Snower Antifirizli Cam Suyu" üretime başladı. Mas Ticaret tarafından Küçük Sanayi sitesinde açılan tesislerde üretime başlayan "Snower Antifirizli Cam Suyu"  Türkiye genelinde satışa sunulmaya başladı.Kızılcahamam'da otomobili olan herkesin mutlaka -30 derece üretimi yapılan Snower Antifirizli Cam Suyu deneyin.

Günlük hayatımızın bir parçası haline gelen otomobiller her bütçeye uygun fiyatları ile hayatımızı kolaylaştırır. Özellikle yolculuk yaparken trafikte herhangi olumsuz bir durumla karşı karşıya kalmak istemeyiz. Bakımı ve temizliğine ayrıca dikkat ederiz. Otomobil kullanırken aniden yağmur bastırdı. Şiddetle yağan yağmur üstelik çamur gibi ve siz yoğun bir trafiğin içerisinde bu yağmura yakalandınız. Önünüzü görebilmeniz neredeyse imkansız. İşte tam da bu sırada camlarınız için kullandığınız otomobil cam suyu çok önemli. Kalitesiz bir ürün kullandıysanız maalesef camlarınızda kalan lekeler nedeni ile yağmur dinse dahi önünüzü göremez hale gelirsiniz. Trafiğin stresine ek olarak net bir görüntü sağlayamamanız sizin kaza yapmanıza dahi sebep olabilir. Bilmeyenler için otomobil cam suyu çok basit bir ürün olarak düşünülebilinir. Ancak uzun süre araç kullanmış ve bu tarz olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmış kişiler ne kadar önemli bir ürün olduğunun ve kalitesinden ödün verilmemesi gerektiğinin bilincindedir.

Otomobil cam suyu ürünlerine rahatça ulaşabileceğiniz bir fırsat sunuyoruz size. En ucuz ürünü nasıl temin edebilirsiniz? Kızılcahamam'da bu alanda hizmet veren bir firma var, Kızılcahamam Küçük sanayi sitesinde Mas Ticaret tarafından "Snower" adıyla üretilen cam suyu ve antifrizler piyasadaki yerini aldı.-30 derece üretimi yapılan cam suyundan temin etmek için 

MAS TİCARET

Abdurrahman Oğultürk Cad. No:32/1

Kızılcahamam

Tel: 0535 432 14 87  - 505 224 71 46 - 505 374 94 92

 

 

 

Etiketler : Kızılcahamam - Snower - Cam - Suyu - Hizmete - Girdi. -
YORUMLAR
 • durmak yok    18-11-2016 10:36

  durmak yok

 • jhyjghj   14-11-2016 12:12

  haberı yapıyorsunuz fıyatını yazmıyorsunuz şu kadar fıyatla raflarda yerını alacak demek o kadarmı zor leylaa

 • Citak   08-11-2016 20:04

  Eğitimci arkadaşlar daha Milli bir isim koyabilirsiniz, snower in anlamını Google de bile bulamadım.Hayırlı kazançlar.

 • SERDAR UZUN   08-11-2016 09:55

  ne diyordu rahmetli sabancı...ÜRETİM ÜRETİM ÜRETİMMMMM

 • Veysel BAYRAM   08-11-2016 00:52

  Allah c.c'ımızın Yar ve Yardımcınız,kazancınızın/hizmetinizin bol ve helal olması dilek ve temennilerim ile hayırlı olsun.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın