Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam PTT yenleniyor
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam PTT yenleniyor
  • 11-12-2007
  • 2 yorum
  • 5748 okunma
PTT Şubeleri, PTT Bank konseptine uygun dizayn edilen şubeleri sayesinde vatandaşlara çok daha kaliteli hizmet vermeye hazırlanıyor... Bütün şubelerini yenileyerek, huzurlu ve konforlu bir çalışma ortamı sağlayan PTT'de Kızılcahamam şubesi de konsepte uygun şekilde düzenlenyor.

PTT Şubeleri, PTT Bank konseptine uygun dizayn edilen şubeleri sayesinde vatandaşlara çok daha kaliteli hizmet vermeye hazırlanıyor... Bütün şubelerini yenileyerek, huzurlu ve konforlu bir çalışma ortamı sağlayan PTT'de Kızılcahamam şubesi de konsepte uygun şekilde düzenlenecek. Kızılcahamam PTT yetkilileri şubelerini yenileyerek, huzurlu ve konforlu bir çalışma ortamı sağlayacaklarını söyledi. PTT şubelerinde hem postacılık hem de bankacılık hizmetlerinin verildiğini ve vatandaşların bu durumdan oldukça memnun olduklarını belirten yetkililer  şubemizi banka konseptine uygun hale getiriyoruz  Amacımız Kızılcahamam da şubemizi  yenileyerek vatandaşlarımıza, daha iyi hizmet verebilmek" dedi.

19 BANKANIN KART TAHSİLATI YAPILIYOR

Vatandaşlarımız PTT'ye geldiği zaman her işini halledebilecek. 19 bankanın kredi kartı tahsilâtını yapıyoruz Ayrıca elektrik, su, telefon ve havale işlemlerini şubelerimizden yapabiliyorlar. Daha önce günü geçmiş faturaları alınmıyordu ama yapılan  anlaşmadan sonra onların tahsilatını da yapmaya başlayan PTT. Bu arada 60 yaş üzerinde olan emeklilerimizin kendileri talep ettiği takdirde maaşlarını kapılarına kadar götürüp teslim ediyor. İş Kur işsizlik primlerinin de ödemelerini yine yapılan anlaşma üzerine ödemeye başlayan PTT . Bu işlemleri yaparken vatandaşı saatlerce kuyrukta bekletmiyoruz. Geçen yıla göre bankacılık işlemlerinde yüzde 40 artış var. Vatandaşımız artık bankalarda saatlerce kuyruk beklemek zorunda kalmadan işlemlerini kısa sürede halledebilecek. Posta ve Bağ-Kur prim ödemeleri dışında hiçbir işlemden ücret talep etmiyoruz. Yeni yapılan  bir anlaşma ile artık trafik cezaları da PTT aracılığıyla ödenebilecek" Ne diyelim bir şehirde PTT varsa her şey var demek kolay gelsin ilçemize hayırlı olsun.

Etiketler : Kızılcahamam - PTT - yenleniyor -
YORUMLAR
  • forza   14-12-2007 20:13

    sıra yok diyorlar ama halbukı var ve yerı gılıyor bozuk para olmuyor sıkıntı yasannıyor

  • khamamlı   11-12-2007 19:24

    bence belediyeninde yenilenmesi lazım 20 yy dan kalma mozaik kara düzen ne o kapılar kapı demeye bin şahit ister başkan başkan geldi çay ocagını kaldırdı çok iyi oldu köy kahvesi gibiydi ama fazla birşey değişmedi kardeşim güvenlik yok bence saçma ptt telekom bankalarda varsa belediyeyede lazım para işiyse belediyede para işi yokmu bence bir güvenlik şart allah vermesin hamamda olan gibi olursa allah muhavaza dememek için kardeşim belediyeye geldigimiz belli olsun 21. yy dayız dört dörtlük olsun istiyoruz

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın