Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Müftüsü Sinan Kazancı Göreve Başladı
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Müftüsü Sinan Kazancı Göreve Başladı
  • 01-10-2014
  • 1 yorum
  • 5783 okunma
Kızılcahamam Müftüsü Tahsin Aydın Rotasyon sebebi ile 2014 yılı Müftü Atamaları kararnamesi ile Ankara Müftü yardımcılığına atandı.

Kızılcahamam Müftüsü Tahsin Aydın Rotasyon sebebi ile 2014 yılı Müftü Atamaları kararnamesi ile Ankara Müftü yardımcılığına atandı.

Kızılcahamam Müftülüğü görevine Kastamonu’nun Azdavay ilçesinden atanan ve Pazartesi günü ilçedeki görevine başlayan Sinan Kazancı’ya ilçemizin önde gelen sivil toplum örgütlerinden İlim Yayma Cemiyeti ve KİMDER tarafından tanışma ve hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

İlim Yayma Cemiyeti Kızılcahamam Şubesi ve Kızılcahamam İmam Hatip Lisesi mezunları ve Mensupları Derneği (KİMDER)  yönetim kurulu üyeleri Kızılcahamam Müftüsü Sinan Kazancıyı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Dernek Başkanı Arslan Koca Müftü Sinan Kazancı’ya  Derneğin çalışmaları, hakkında kısa bilgi verdi

Müftü Sinan Kazancı, ziyaretinden ve iyi dileklerinden dolayı dernek yöneticilerine teşekkür ederek üstümüze düşen ne varsa maddi ve manevi yapmaya hazırız dedi.

YORUMLAR
  • mevlüt yılmaz   01-10-2014 08:48

    sayın müftümüz hoş geldiniz görevinizde üstün başarılar dilerken bir istegimide beriltmeden duramıyacagım sizinle beraber merkezi ezan sisteminden vaz geçilmişti çokda iyi olmuştu halk olarak özlemişiz şimdi ne oldu da vaz geçildi özellikle yukarı merkez camii de telsiz mikrofonları var istedikleri yerden okuyabilinir saygılarımla

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın