Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Kültür Sanat ve SU Festivali Sona Erdi
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Kültür Sanat ve SU Festivali Sona Erdi
  • 11-09-2018
  • 1 yorum
  • 6251 okunma
Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen Kültür sanaat ve su festivali sona erdi

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen  ve 07 - 08 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilen Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivali önceki gün yapılan etkinlikler ile son buldu

Festivali son gününe, Belediye Başkanı Muhittin Güney, eşi Ayşe Güney, Kosova – Mamuşa Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Sala ve belediye heyeti, Kıbrıs – Paşaköy Belediye Başkan Yardımcısı Mikail Cankurt ve belediye heyeti, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyelerimiz Songül Ergelen, Durali Uygun, İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Adem Emin Atakul, Murtaza Güngör, Günaydın Yüce, Hamis Tüfekci, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, AK Parti SKM Başkanı Yusuf Öztürk, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nakit Şahin, STK Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin 08 Eylül 2018 Cumartesi günü yapılan Konser programının sunuculuğunu Mesut Yar yaptı. Festivalin ilk sanatçısı Çubuklu Cem oldu. Oyun havaları ile katılımcıları eğlendiren Çubuklu Cem'e plaketini Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Belediye Başkanı Muhittin Güney ve İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız takdim ederek Festivale katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney ve Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinde, Üniversiteye Giriş Sınavında dereceye giren (TYT ve YKS) sınavında başarılı olan Damla Akpınar, Zeliha İşler, Burak Han Bakır ve Büşra Zeynep Arslan'a ve  Liselere Geçiş sınavında ( LGS) başarılı olan Azra Yıldız, Mustafa Taha Yüce ve Muhsin Efe Tarım'a laptop bilgisayar hediye etti.

Diğer yandan Spor dalında, Şampiyon Güreşçilerimizden İsmail Hakkı Bostancı, Mahir Yurt, Muhammet Yıldırım, Antrenörleri Mehmet Çetin ve Halil Yılmaz ile Karateci Enes Özdemir'e Para ödülü hediye etti.

Festivalin ikinci konuğu İsmail Altunsaray  konseri verildi. İsmail Altunsaray'a plaketini  Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan ve Kosova Cumhuriyeti Mamuşa Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Şala takdim ederek teşekkür etti.

Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin ilerleyen saatlerinde sahneye çıkan Tan Taşçı birbirinden güzel eserleri ile Kızılcahamamlı vatandaşlarımıza konser verdi.

Etiketler : Kızılcahamam - Kültür - Sanat - ve - SU - Festivali - Sona - Erdi -
YORUMLAR
  • Sakine Ünlü   26-09-2018 22:11

    Kızlıcahamamda festival dedinmi soğuksuyda Kur'an bülbülleri okur, yüzlerce uretüci, esnaf, zanatkar standı açılır, festival yerinde yağlı güreşler yapılır yapılır oğlu yapılırdı. Ahhh Coşkun başkan ahhhh. Ne vardı iyi patiye geçecek. akpye geçsedin de Kızlcahamam başkan ve festival görseydi.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın