Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam karla mücadele veriyor
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam karla mücadele veriyor
 • 01-01-1970
 • 8 yorum
 • 5539 okunma
Kızılcahamam son yılların en karlı günlerini yaşıyor.İlçe merkezi kar yığınları ile dolarken belediye ekipleri karla müvcadele vermeye devam ediyor.

Kızılcahamam son yılların en karlı günlerini yaşıyor.İlçe merkezi kar yığınları ile dolarken belediye ekipleri karla müvcadele vermeye devam ediyor.Cumartesi günü 40 santimetreye yakın yağan kar araçları park alanında mahsur bıraktı, etrafı karla dolan araçlarını imkanı olan çıkarttı, olmayan, bulunduğu yerde bırakıp karların temizlenmesini bekledi.

Kızılcahamam belediyesi dün ve bugün kar temizleme işine devam  ediyor  sabah soğuksu caddesinde başlayan kar temizleme çalışmaları gece 24.00 e kadar yoğun kar yağışı altında devam ediyor.Şehir merkezindeki kar yığınları belediye kepçeleri tarafından kamyonlara yüklenerek kirmir çayı kenarında bulunan boş araziye toplanıyor.

Kızılcahamam'ın iki ana caddesi üzerinde kar temizleme çalışmaları yapılırken, kenar mahalle ve ara sokakların bir çoğunda durum böyle değil,kar yığınları yol kenarlarında temizleneceği günü bekliyor.

 

 

Etiketler : Kızılcahamam - karla - mücadele - veriyor -
YORUMLAR
 • VATANDAŞ   27-01-2012 00:13

  İki gündür Ankara'da idim. Çoğu yerini gezdim ana güzergahlar hariç çoğu yerde karr halen yerlerde duruyor. Kendi kazamızı görünce şükür ettim. Bu kadar da taraflı olmayın.

 • ali   25-01-2012 22:07

  belediye sınıfta kaldı

 • yıldırım   25-01-2012 19:13

  İlçemiz malesef kötü bir sınav veriyor.Son yılların en yoğu nkar yağışı ile karşı karşıyayız.Ancak milletimiz hiç elini kolunu kıpırtdatmıyor.Nerdeyse kapısının önünü kardan temizlemeye aciz.Allah beterinden saklasın daha kötü bir felaketle karşılaşsak milleti elini kolunu kıpırtdatmayacak.Bu ilçe bizim arkadaşlar.Biraz kıpırdanın.Herkes ne yapabiliyosa elinden geleni yapsın.Türk Milleti bir çok güçlüğü birlik ve beraberlikle aşmıştır.Mahalleler berbat halde.Hetrkes kendi apartmanının önünü temizlese biraz rahatlar en azından..Selamlar..

 • kenan   25-01-2012 18:56

  önce araçları alalım arkadaşlar araçlar yüzünden ara sokaklarda sağlıklı kürüme olmuyor.arçlar yüzünden kepçeler birkere vurup geçiyorlar

 • aliosman   25-01-2012 18:52

  sayın hasan bey tokide ne var bende orda oturuyorum bütün yollarımız açık allah razı olsun belediye ekibi devamlı yolları açık tutuyorlar nankörlük etmeyelim lütfen işide siyasete dökmeyelim.daha düne kadar dik rampalar açılmazdı şimdi ışılışıl.haksızlık etmeyelim otoparkımızıda kendimiz açalım

 • can   25-01-2012 10:27

  kar seferberliği ilan etsek.hep beraber ellerimize birer kürek alsak, çoluk çocuk güle oynaya bütün karları kirmir çayına kadar sürüklesek.:) Kar yağmaya devam ederse taşımakla bitmeyecek bu gidişle..

 • AHMET   25-01-2012 04:13

  Beledıyemız tamam ana caddelerde calısıyor olabılır ama ara sokaklar ne olacak acaba.Cumartesi günü yağan kardan sonra daha hıc bır beledıye aracı ugramadı magduruz magdur kendı ımkanlarımızla yolumuzu acmaya calısıyoruz ama nereye kadar gıdecek bu durum

 • Hasan   25-01-2012 01:22

  Sayın haberci kızılcahamam da bide toki var. Bir ara gelinde halimizi görün araba park edicek yer yok

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın