Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam'ın yeni kaymakamı göreve başladı
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'ın yeni kaymakamı göreve başladı
 • 26-09-2014
 • 3 yorum
 • 5606 okunma
Kızılcahamam Kaymakamı olarak atanan Mehmet Yıldız görevine başladı.

Kızılcahamam Kaymakamı olarak atanan Mehmet Yıldız görevine başladı.

Amasra Kaymakamı iken Kızılcahamam’a atanan yeni ilçe kaymakamını Hükümet konağı önünde ilçede görev yapan müdürler karşıladı.

Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet YILDIZ ‘ı daha sonra makamında Belediye Başkanı Muhittin Güney, ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başkan Güney, Kaymakam Yıldız’a, belediyenin çalışmaları, ilçenin sosyal, ekonomik ve eğitim durumu hakkında bilgiler verdi.  Belediye Başkanı Muhittin Güney, bugüne kadar Kızılcahamam Kaymakamlığı ile çok güzel işler yaptıklarını belirterek, “Uyumlu ve verimli çalışma sürecimiz yeni Kaymakamımız Mehmet Yıldız ile de devam edecek.” dedi.  Kaymakam Mehmet Yıldız, ziyaretinden ve iyi dileklerinden dolayı Başkan Muhittin Güney’e teşekkür etti.

YORUMLAR
 • aylin   27-09-2014 15:35

  Aynen katılıyorum mehmet ali beye

 • Memur   26-09-2014 21:40

  Sayın Kaymakamımızın yeni görevinde başarılar dilerim.Allah yar ve yardımcısı olsun.Sayın kıymetli kaymakamımızdan tek ricam; kurum müdürlerinin mesai saatlerine dikkat etmesini sağlaması.Bazı müdürler var işi cılkından çıkardı. Ankara'dan geliyoruz diye öğlen 11'de gelip 3'te giden müdürler var.Bazen de hiç gelmiyorlar. Bu müdürler genelde kaymakam beyin tutumuna göre hareket ediyorlar.

 • Mehmet ali   26-09-2014 08:21

  Sayın Belediye Başkanı yanına meclis üyelerinide alıp hayırlı olsuna öyle gitseydin daha güzel olmazmıy dı?,senin meclis üyen Doktor mu? yaptığın işler kökten yanlış ama bir gün bağdat'tan dönersin.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın