Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam'ın kaynakları çarçur edildi
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'ın kaynakları çarçur edildi
 • 01-01-1970
 • 24 yorum
 • 5527 okunma
Ak Parti Kızılcahamam İlçe teşkilatı mayıs ayı ilçe divan toplantısını Kızılcahamam Belediyesi toplantı ve nikah salonunda yaptı.

Ak Parti Kızılcahamam İlçe teşkilatı mayıs ayı ilçe divan toplantısını Kızılcahamam Belediyesi toplantı ve nikah salonunda yaptı.

Toplantıya Ankara bölge  Milletvekili Prof.Dr.Emrullah İşler,Genel Merkez koordinatörü Recep bey eski Çubuk Beldiye Belediye Başkanı Adem Tuğluca, Beldiye meclis Üyeşeri, İl Genel Meclis üyeleri ve teşkilat mensupları  katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım yaptığı konuşmada " Kızılcahamam'a parti ilçenin 25 yıllık sorunlarını çözdüklerini dile getirdi. Parti olarak ilçeye en büyük yatırım olan Doğalgazı getirdiklerini dile getiren Yıldırım ilçeye okul, sağlık ocağı, spor salonu yaptıklarını belirterek bundan sonrada birçok yatırım yine Ak Parti iktidarı tarafından yapıldığını dile getirdi.

İlçede yerel olarak ikdidar olan MHP li belediyenin beş yılda ilçeye hiçbir yatırım yapmadığını, birçok kaynağı spora aktardığını, turizm şehri olan Kızılcahamam'a beş yılda bir tane yatak artmadığını dile getiren Ak Parti Kızılcahamam ilçe başkanı malesef bu dönemde ilçenin kaynakları çarçur edildi" dedi.

 

 

YORUMLAR
 • durmus   28-05-2013 22:19

  ilçedeki en büyük sosyal aktivite o takımdır kızılcahamamspor bu takımın yaptıgı reklamı hiç bi şekillde yapamazsınız ulusal spor kanallarında bıle bahsedıldıgın gördum. AKHİSAR SPOR nası tüm türkiye akhısar dıyor kızılcahamamspor da cıksa hayal etmesi bile güzel

 • hüseyin   28-05-2013 20:53

  yalan söylemekte üstünüze yok.yapılan yatırımlar ortada . sizin konusmanıza gerek yok sizin yaptıgız seyler imam hatipten öte gidemex

 • sayın başkanım sefa bey   28-05-2013 05:05

  belediye başkanı kafasına göre imar yaptırmış. muhalif gördüklerine gereğini yapmışlar. . vatandaşın arsalarının kafalarına göre taksimini yapmışlar. olmayacak yerlerden , zevkine göre yollar geçirmişler. buradan yol olmaz denilen kadastro yolu genişletilerek imar yapmışlar. amaç belli. sanki bazılarının ortağı bazılarının düşmanı gibi davranılmış. kesinleşmemiş planın uygulamasını yapacağı söyleniyor. bu suçtur. acelen ne. sanki milletin malının ortağı sanki bizimle kazandı .belediye meclis üyelerinizi alarak kadirbeye çıksanız ve yapılan işin adaletini plana bakarak yerinde kontrol etseniz ve ona göre oy kullansalar yapılan işe bir baksanız. mühendise falan gerek yoktur. belediye başkanı imar yapmamış birilerine yol açıvermiş hem de uygunsuzca olmayacak şekilde. vatandaşla konuşsanız. yakışanı bu değil midir. biz hakkımızı arayacağız ancak sizi de kadirbeyin hakkı yenen vatandaşlarının yanında görmek istiyoruz.

 • çolakgilin ismayıl   27-05-2013 09:44

  dayı, asıl mesele şu otellerin ve şehrin kanalizasyonu nereye akıyo.

 • VATANDAŞ   27-05-2013 00:09

  şükrü beye cevap şükrübe allah razı olsun bir çivi çakandan ama birde şurdan bakın giderken sayın adem özbekler işcinin hakkı olan mesaileri kaldırıp gitti işçiye iftara çagırdı konuşmasında söişciye söyledikleriyle verdigi yemegi zehir etti

 • hasan has   27-05-2013 00:09

  belediyeyi kesin ak parti kazanacak a.aslanoğlu ve a.özbekler bu iki aday haricinde herkesle seçimi ak parti kazanacaktır gerisi boş laff..

 • VATANDAŞ   27-05-2013 00:04

  sayın editörde sadece dolu koltukları çekmiş koymuşsunuz boş yerleride göstereydiniz keşke koca salonda kaçkişi varmıştı belli olurdu

 • AK Partili Dost   26-05-2013 23:43

  Kızılcayı MHPye gönüllü teslim edenlerin Kızılca ayağı. 5 yıl yatıp, yatıp Petro ofisinde uyuyan Âdem Özbekler ve Âdem Özbekleri ikici kez aday olmasını sağlayan. Sefa Yıldırım Kemal Doğanoğlu Hamza Kocaolu Salih Uslu Mustafa Keleş Şengül Çelik oğlu dur Ankara ayağı Başta Haluk İpek Necati Çetin Kaya Reha Denemeç Salih Kapusuz ve Halil Ürün dür. Bu kadro 2014 dede aynı kapasitede aday çıkarmak ve yine kızılca belediyesini MHP ye teslim etmek üzere iş başındadır. Ve Coşkun Ünalda bu oluşumun gerçekleşmesi için aynen 2009 da yaptığı gibi AKP içine sızmış MHP kadrolarını devreye sokmuştur. Dost acı söyler ama gerçeği söyler.

 • Belgin Sarı   26-05-2013 20:47

  Coşkun Başkan'dan çok memnunuz. Akp uzak dur Kızılcahamam'ımdan.

 • mehmet   26-05-2013 19:36

  saygı değer arkadaşlar bunlar kendilerini bulunmaz hint kumaşı znnediyorlar adem başkanın yaptıklarınıda gördük

 • vatandaş   26-05-2013 01:50

  ben ne ak partiliyim ne mhp li..eğri oturup doğru konuşmak lazım.Önceki dönem başkan alt yapıya önem verdi.Bence dürüst ve namuslu çalıştı.Kimseye yaranamadı o ayrı.. ama çalmadı, çırpmadı.Sonra Coşkun başkan geldi.Görüntüye, makyaja önem verdi.Ki turistik bir ilçe için bunlarda çok önemliydi.İyi niyetle aklının erdiğince çalıştı, çırpındı..İkisi de kendilerince bu ilçe için doğru olduğuna inandıklarını yaptılar. Ben ikisine de saygı duymak lazım diyorum.

 • MEHMET CENGİZ   25-05-2013 18:42

  kızılcahamam mhp ve coşkun ünallagörmediğihizmeti gördü...akp belediye başkanınıda gördük...ne iş yaptı kocadönemde?

 • Vatandaş   25-05-2013 13:36

  Ülkeyi satmadılarya sızın gıbı ?

 • Güvemli   25-05-2013 12:13

  Sayın ilçe başkanı ilçe divan toplantısı yaptığın salon bugünkü belediye tarafından yapıldı bari utanmadan yalan söylerken salon aklına gelseydi parti eğer Kızılcahamam'da bugün iktidar değilse senin eserin hemen istifa et

 • WWWWW   25-05-2013 11:56

  Günaydın sefa bey. Seçimler yaklaşınca uyanmaya mı başladınız. Birde Coşkun beyi Akpartililerin desteğiyle nasıl belediye başkanı yaptığınızı dile getirseniz. Malum orda K.Hamam'ı bilmeyen misafirler var.

 • alperen ulubay   25-05-2013 11:23

  sanırsın ki kızılcahamam deniz yaşayan bizler de balık.. ne kadar çabuk unutuyor ve kancanın ucundaki yem için hayatımızı ideallerimizi geçmişimizi özümüzü satıveriyoruz düşünmeden.. kimin ne olduğunu herkes biliyor ama nedense çıkar denilen illet yok mu şu çıkar denilen ahhh ahhhh.... insana yediği içtiği kaba ettiriyor valla. aferin sefa adam oldun la...

 • vatandaş   25-05-2013 10:56

  çamur at izi kalsın

 • nmk   25-05-2013 09:55

  yılları arasında sizin yaptıklarınızıda gördük.yollar çöp,çamur içindeydi.iktidar partisi olduğunuz halde Kızılcahamamla ilgilenmediniz.şimdi nasıl tekrardan belediyeyi almak için değişik değişik bahaneler arıyosunuz.spora yatırım yapıyosa Kızılcahamamı tanıtmak için.zaten kulüp başkanı hangi partiden araştırın bakın.bu halk zaten kimin iyi kimin kötü olduğunu biliyor.seçim zamanı geçtikten sonra o zaman daha başka sebebler arayacaksınız.nasıl bu belediyeyi alabiliriz diye.!!!(ALLAH'TA nasip eder İNŞALLAH coşkun başkanımızın 3,4 dönem daha kızılcahamamda başkanlık yapmasına)

 •    25-05-2013 09:43

  siz ne yaptınız 5 sene boyunca gördük herşey yerli yerinde duruyordu kızılcahamam berbat haldeydı sımdı bakın başkan çalışıyor kızılcahamam'ı bu kadar güzel hale getirdi

 • arif   25-05-2013 09:30

  sizin iktidarınızda ne olduda şimdiki iktidara karşı böyle konuşuyorsunuz ama pardon var icraatlarınız var çok güzel yolları kazıttınız demi lütfen laflarınızı bilerek konuşun.

 • EKREM    25-05-2013 09:19

  işte iktidarın gücü bu salonlar almıyor. maşallah

 • Şükrü Mert   25-05-2013 08:55

  söyledğin lafı ancak senin gibi densizler söyler.Be Allahtan korkmaz kuldan Utanmaz Adam. Kimsnin bunca sene cesaret edip imza bileatamayıp başlama imza ve iradesi gösteremediği alt yapı işini ,İçme suyunun isale hattını tamamını 90 kilometre yeni Avrupa standartları ile boru döşeyip .yapmayı 1o bin tonluk su deposunu yapmayı.yine kanalizayon hattını başlatıp %40 bitirdiği,Kaldırımı,Parkları,Bahçeleri,İtfaiyeyi,Asansörü,bunca belediyeye işmakinaları almayı ,100 kişi emekli edip bir defada bilemedin 2 defada ikramiye veren ve ev sahibi yapmayı,aşevi,huzuevi,bir sürü şimdiki gibi rutin işleri BABA yapmadı eski yönetim yaptı.TOkisine yer buluı anlaşrak kira öder gibi ev sahibi yapmayı baban yapmadı. Eski Başkan inat etti.alt yapıyı tamamalayıp asfaltı öyle atacağım dedi.Yol yapmadı bizm amartisörümüz patladı şöyle zarar ettik diyen taksici esnafı ve işimzi azaldı diyen esnafın tepkisi ile partinin ihaneti genel merkezin önce birini aday yapıp değiştirmesi,ile şeçim kaybetti. Şimdi olan Kızılcahamama ne HİÇBİR ŞEY Göz boyama,Süşleme ,Kaplama,Asfalt olması gerekirken Takur,tukur gidilen eğri büğrü,bombeleşmiş,çukurlaşmış.defalarca tamir edilip düzeltilmeye çalışan yollar,Para kasası ,ortakları ,işi olup işe ihtiyacı olmayan esnafı Müdür yapılıp ihya edilmiş kişiler,ortaklar.trilyonluk festivaller,hatta siyaset yapılan festivaller,Şehitleri ayrıştıracak Ülkücü şehitler anıtı yapmak,İkramiyelererin karşılığına eskiden kırıkkaleden şimdi ise ciğirlerden yer gösterilen işcileer ve Başkan.Parasını zamanında alamayan işçiler,Luzumsuz yemeler içmeler harcamalar,MNT anotolia ile dolandırılan 7000 kişi ve bunun sebebi Başkan.dahada uzar .Başkanınızn yapacağı en güzel iş Sandıkta Rezil olmadan ,şimdiden Vınlamak gitmezse:Başkanınızı uğurlamaya çok adam gelecek Cezayirle,Fidayda ile uğurlayacak haberiniz olsun.

 • seyit ahmet   25-05-2013 00:25

  sizin iktidarınızdada kızılcahamam yerindeydi.sorarlar adama siz ne yaptınız diye efendiler....

 • durali   24-05-2013 22:32

  Aranan kalabalık ve ilgi yok.Kendi içinizdeki sorunu çözemezseniz halkın sorunlarını zaten çözemeyeceksiniz.Yumurta kimin holluğunda olursa o malı ghgötürür şimdiye kadar olduğu gibi sizin içinizde görünenler başka yere yumurta bırakıyor.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın