Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam içerisindeki Ana Cadde Komple Giydiriliyor
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam içerisindeki Ana Cadde Komple Giydiriliyor
 • 02-07-2019
 • 3 yorum
 • 4549 okunma
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ile Çevre Şehircilik Bakanlığı ile yapılan protokol ile ana cadde giydirilecek

31 Martta Yapamayacağımız hiçbirşeyin sözünü vermeyeceğiz sloganı ile seçime giden, ve 121 milyon borçla devraldığı belediye'de kendi imkanları ile hizmet yapmanın zor olduğunu bilen Başkan SÜleyman ACAR seçim öncesi vaatleri arasında yer alan cadde giydirme işimde ilk adımı attı.

Ankara Caddesi, Kazım Karabekir Caddesi Cengiz Topel Caddesi, Soğuksu Caddesi ve Şehit Mehmet Erdem Caddesi üzerinde cephe iyileştirme ve cephe rehabilitasyon kentsel tasarım projesinin hazırlanması için yer teslimi yapıldı.

Kızılcahamam'a yapılacak olan proje kapsamında Kızılcahamam Belediyesi teknik ekipleri, İller Bankası teknik ekipleri ve AYE Mim.Müh.Prj.İnş.Taah.ve San.Tic.Ltd.Şti. Teknik ekipleri ilçe içerisinde incelemeler yaparak yer teslimi gerçekleştirdi.

İnceleme yapan ekipler Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkanı Süleyman Acar, yapılacak olan bu çalışma ile ilçe merkezimizin çok farklı bir görünüme sahip olacağını belirterek ilçemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

YORUMLAR
 • vatandaş   07-07-2019 15:15

  sayın acar yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermeyeceğiz demiş peki yapacakları sözler yani proje kitapçığı neden hiç yayınlanmadı?ben vatandaş olarak yapacağı bütün projeleri çok merak ediyorum ve inşallah bu merak giderilip,iyi işler yapar başarılar.

 • KIZILCAHAMAMLI   04-07-2019 11:56

  bir önceki belediye başkanına oy vermiş biri olarak kendisine hakkımı helal etmiyorum. çocuklarımın geleceğini bu kadar ipotek altına almaya hakkı yoktu. 121 trilyon borç karşılığında ne yaptığını getirisini götürüsünü bu halka izah etmeden çekti gitti. ardında onlarca şaibeli işi bıraktı gitti. ve dahi açıklanamayacağı söylenen onlarca etik olmayan işde cabası. etrafındaki şakşakcıların nasıl semirdiğini hepimiz biliyoruz. en acısıda şu ki yaptığı uygunsuz işlere kılıf olarak muhafazakarlık müslümanlık referansını kullanmasıdır. bir lafımda genel koordinatör atanan ve seçilmişlerin üzerinde yetki kulanan beyefendiye. NERDESİN.

 • fahri   02-07-2019 23:27

  kimden devraldı gerçekten çok merak ediyorum.Belediye daha önce cehapelilerin miydi?

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın