Ana Sayfa  /  Spor  /  Kızılcahamam gençleri halı sahada top oynamaya hasret
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam gençleri halı sahada top oynamaya hasret
 • 05-02-2016
 • 3 yorum
 • 5626 okunma
Kızılcahamam'da yılın yarısına yakın bir zaman top oynayamayan gençler kapalı halı saha istiyor

Kızılcahamam'da gençlerin en büyük sıkıntılarından bir tanesi de ilçede kapalı bir halı sahanın olmayışı, aslında üç tane halı saha var, Swiss Otel , Çam Otel ve Kızılcahamam Belediyesi sosyal tesisilerinde halı sahalar var. 

Bu sahalarda yazın sıcaktan kışın soğuktan top oynayamayan gençler yılda altı aydan fazla halı sahada top oynayamıyorlar. Aslında en büyük eksiğimiz, yapılan hizmeti ihtiyaca göre değil, tamamen günün şartlarına göre yapıyoruz. Geçen dönem yapılan kızılcahamam Belediyesi spor Kopleksi içerisinde yapılan halı saha yapılırken iki açık halısaha var, kapalı yapalım denilerek ihtiyaca cevap vermek amacı ile yapılabilseydi bugün her sahati dolu futbol oynanan ve belediyeye gelir getiren bir tesis olabilirdi.

Ama böyle olmadığı için ilçe bu yöndeki eksikliği gideremiyor, kışın soğukhava dolayısı ile yazın ise sıcak hava dolayısı ile maç yapılmayan bu sahalarda bir kaç ay geceleri maç yapılıyor. Durum böyle olunca da gençler dolağ olarak bu eksikliği dile getiriyorlar 

Etiketler : Kızılcahamam - gençleri - halı - sahada - top - oynamaya - hasret - -
YORUMLAR
 • topçu   06-02-2016 13:56

  Belediye çalışıyor.

 • murat   05-02-2016 19:30

  şu ilçede amacına uygun ileriye dönük bi tesis göstersenize. hepsi derme çatma sonrada çevirme uyduruk kıytırık tesisler.

 • Futbolcu   05-02-2016 10:08

  bu durumundan kizilcahamamin gencleri olarak müzdaribiz.bu durumla bi an once belediyenin ilgilenmesini temenni ediyoruz.ayrica Kizilcahamam habere bu haberden dolayi tesekkur ediyoruz

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın