Ana Sayfa  /  Spor  /  Kızılcahamam Festivalinde Yağlı Güreşler bugün yapıldı
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Festivalinde Yağlı Güreşler bugün yapıldı
  • 17-09-2017
  • 2 yorum
  • 5572 okunma
Kızılcahamam Kültür Sanat ve Su Festivalinde bugün gündüz güreş akşam oyun havası konseri vardı

Kızılcahamam Belediyesi tarafından yapılan Kültür, Sanat ve Su Festivali'nde Yağlı Güreş müsabakaları akşam ise Ankara oyun havası konseri vardı.

Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivali Yağlı Güreş müsabakaları saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunması ve akabinde okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Müsabakalara İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Bölge Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, TBMM Başkan Müşaviri Fahrettin Böke, Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Genel Müdür Yardımcısı Durali Keleş, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Personel Daire Başkanı Halim Bediz, Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Meclis Üyelerimizden , Adem Emin Atakul, Durali Uygun, Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Murtaza Güngör, Songül Ergelen, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyeleri Murat Can ve Hamis Tüfekci, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, Kızılcahamamlılar Derneği Başkanı ve Mesleki Eğitim Kurumu Başkan Yardımcısı Beyhan Sarı, Gençlik Spor İlçe Müdürü Nahit Şahin, Türkiye Yağlı Güreş Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Ayhan, Davetliler ve çok sayıda güreş sever katıldı.

Kızılcahamam İlçe Stadı'nda düzenlenen Kızılcahamam Kültür Sanat ve Su Festivali'nde Yağlı Güreş müsabakalarına Türkiye genelinden 350 güreşçi katıldı, başarılı güreşçilere ödülleri takdim edildi.

Yağlı Güreşlerin Sonucunda Baş Pehlivan Onur Balcı Olurken,

Baş) 1. Onur Balcı 2.Salih Dorun 3.Kürşart Korkmaz 3.Rıza Yıldırım oldu.

Başaltı Boyu) 1.Hüseyin Kalaycı 2.Ferudın Çatak 3.Mert Kaçmaz

YORUMLAR
  • yusuf    18-09-2017 09:23

    yazdığımız haklı yorumumuzu niye vermiyorsunuz adaletli ve tarafsız olarak yorumları lütfen gösterelim insan sağlığı önemli

  • yusuf   17-09-2017 08:09

    Sağlık ekibi sınıfta kaldı demek de çok iyi söz olur sakatlanan güreşçilerimize cazgır tarafından 3-4 defa anons edilerek gelen sağlık ekibi edilinde ilk yardım sağlık çantası olmadan sözde tedaviye geldi güreşçiler takdiri yöneticilere böyle organizasyonda

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın