Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Doğa Gönüllülerinin Bu Haftaki Rotası Kurumcu Köyü
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Doğa Gönüllülerinin Bu Haftaki Rotası Kurumcu Köyü
  • 04-12-2019
  • 0 yorum
  • 1847 okunma
Kızılcahamam Doğa Gönüllüleri ilçe kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı SÜleyman Acar ile birlikte ilçenin güzelliklerini yürümeye devam ediyor
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar , Kızılcahamam Doğa Gönüllüleri tarafından sağlıklı yaşam ve sportif faaliyetlerin artması amacıyla gerçekleştirdiği doğa yürüyüşü bu hafta Kurumcu  Mahallesinde yapıldı..
 
Kızılcahamam Doğa Gönüllüleri tarafından gerçekleşen doğa yürüyüşleri etkinliğine bu hafta Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar , Cumhuriyet Başsavcısı Hamza Ocak, Belediye Meclis Üyesi Adem Emin Atakul, Cumhuriyet Savcısı Onur Fırat Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey,Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ali Dede Ünal,  Beden Öğretmeni Ersan Ünlü ve Mustafa Özdemir katıldı.
 
Kızılcahamam Doğa Gönüllüleri tarafından organize edilen doğa yürüyüşünde bu hafta güzergah Kurumcu köyü orman göletleriydi. 14 km lik yürüyüş öğlen Kurumcu köyü camii önünden başladı. Doğa yürüyüşüne katılan ekip bölgede hem spor yaptı hem de doğada güzel vakit geçirdi. Kızılcahamam’da sağlıklı yaşam ve sportif faaliyetlerin artması amacıyla düzenlenen ve her hafta ilçenin değişik güzel bir bölgesinde yapılan yürüyüşler ile doğayı insanlara sevdirmek, ilçenin güzelliklerini tanıtarak farkındalık oluşması amaçlanıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın