Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam'dan bölge milletvekillerine ziyaret
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'dan bölge milletvekillerine ziyaret
  • 11-12-2015
  • 1 yorum
  • 5667 okunma
Kızılcahamam Belediye başkanı ve meclis üyeleri bölge milletvekillerini mecliste ziyaret etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyeleri, 01 Kasım 2015 seçimleri ile birlikte seçilen ve yeni görevlerine başlayan Ankara Milletvekillerinİ TBMM’de ziyaret etti.

Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri; Kemal Öztürk, Murtaza Güngör, Ahmet Arslanoğlu, Songül Ergelen, İbrahim Yıldız, Durali Uygun, Yusuf Şengül ve Ak Parti Gençlik Kolları başkanı Tahir Kütükçüoğlu ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisinde Ankara 1. ve 2. Bölge Milletvekillerinden Jülide Sarıeroğlu,  Eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Vedat Bilgin, Ahmet İyimaya, Prof. Dr. Emrullah İşler, Ahmet Gündoğdu, Fatih Şahin, Nevzat Ceylan, Ali İhsan Arslan, Ertan Aydın, Aydın Ünal,  Lütfiye Selva Çam ve Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in arkadaşları olan Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan’ı ziyaret ederek görevlerinde başarılar dilediler.

Ziyaretler esnasında milletvekillerine,  Kızılcahamam’ın yöresel ürünlerinden hazırlanan hediye sepetleri takdim edildi.

YORUMLAR
  • vatandaş   12-12-2015 11:15

    sayın vekillerimizden gece saat 22,00 dan sonra alkol satışını yasaklayan kanundan dolayı kendi çıkardıkları kanuna sahip çıkarak kızılcahamamda alkol satan yerlere konntrol yapılamsın sağlanmasını rica ediyoruz. Çünkü kızılcahamamda şu anda çeşitli yollarlar saat 22,00 dan sonra alkol satılıyor ve buna göz yumuluyor.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın