Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam'da Okullara Beyaz Bayrak
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'da Okullara Beyaz Bayrak
  • 24-10-2019
  • 1 yorum
  • 1926 okunma
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Temiz Okul, Sağlıklı Okul Projesi kapsamında ilçedeki okullar Beyaz Bayrak sertifikası aldı.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen “Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okullar” Projesi kapsamında 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında yapılan denetimler sonucunda Kızılcahamam’da sertifika almaya hak kazanan okullar ödüllendirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından “ Temiz Okul, Sağlıklı Okul Projesi” kapsamında, 2018-2019 Beslenme Dostu Okul Sertifikası Alan Okullarımız, Kızılcahamam Belediyesi Nino Anaokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Kızılcahamam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kazım Karabekir İlkokulu, Perihan Erdoğan İlkokulu, Çağatay İlkokulu ve Kızılcahamam Anadolu Lisesi öğrencileri Beyaz  Bayrak Sertifikası aldılar.

“Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okullar Programı” kapsamında iyi uygulama örnekleri gösteren okulların sertifikaları okul müdürlerine takdim edildi.

Etiketler : Kızılcahamam'da - Okullara - Beyaz - Bayrak - -
YORUMLAR
  • doğrucu davut   26-10-2019 16:51

    kısacası ilçedeki bütün okullara verildi yani yoksa öğrencilere mi verildi dha ne yazdığınızı bilmiyorsunuz bir de habercilik yapıyorsunuz bu nasıl editörlük bu nasıl habercilik birde o sertifikalar neye göre verildi beyaz yaprak sertifikası almak o kadar kolay mı

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın