Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam'da Çalışmalar devam ediyor
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'da Çalışmalar devam ediyor
 • 13-05-2020
 • 3 yorum
 • 6573 okunma
Göreve geldiği günden buyana hesaplı çalışmaları ve kalıcı yatırımları ile vatandaşın gönlünde yer bulan Süleyman ACAR hizmete devam diyor

Kızılcahamam Tarihinin en geniş ve ilçeyi baştan değiştirecek görsel çalışmanın yapıldığı cephe giydirme işinde çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor.

Bittiğinde gerçek manada ilçenin kaldırım, aydınlatma ve binaları ile Kızılcahamam'ın çehresini değiştirecek olan Kızılcahamam Belediyesi ve İlbank Anonim Şirketi işbirliği ile devam etmekte olan Cephe İyileştirme/Cephe Rehabilitasyon Kentsel Tasarım Projesi yapım işi kapsamında, proje ile bütünlük sağlaması, kaldırımlarda yaya kullanılabilirliğinin artması ve engelli erişiminin daha iyi sağlanması amacıyla Şehit Mehmet Erdem Caddesi, Cengiz Topel Caddelerinde kaldırım çalışmaları yapılacak. Çalışmaların ilk ayağı Cengiz Topel Caddesi, Belediye hizmet binası önünden başlatıldı.

Belediye Başkanı Süleyman Acar, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemiz için çalışmalarımıza aralıksız olarak devam etmekteyiz. İlçemizin görünümünü daha da güzelleştirmek, iyileştirmeler yapmaya devam etmekteyiz. İlçemiz için hep birlikte el ele çalışacağız. Bu çalışmalar sonucunda güzel görünen, estetik ve yaşanılabilir bir ilçeye sahip olacak, refah ve huzurlu bir yaşam sürdüreceğiz” dedi.

YORUMLAR
 • corona   14-05-2020 22:57

  aynen..hiç temizlik yapılmıyor belediye başkanı sadece kendi binasını temizletiyor.gerisi önemli değil.Başkan sesimizi duy biraz. Editör sende duyur bunu.Bu iş hepimize dert. Temizlik şart.Hamamlar kapalı bir sürü personel boşta.her yeri bir güzel sabunlu sularla yıkasalar.yetmiyorsa gönüllü ordusu bile kurarız.İlçeye geldi işte kurallara uyalım.

 • sadiye Alkan   14-05-2020 07:52

  güzellikten önce TEMİZLİK istiyoruz.

 • vatandaş   13-05-2020 10:35

  kaldırımın falan sırası değil.temizlik temizlik

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın