Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Büyük Kaplıca Yeniden Yapılacak
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Büyük Kaplıca Yeniden Yapılacak
  • 28-03-2019
  • 0 yorum
  • 3179 okunma
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Süleyman ACAR projelerini açıklamaya devam ediyor

31 Mart yerel seçimleri öncesinde Ak Parti Kızılcahamam Belediye Başkan adayı Süleyman ACAR projelerini açıklamaya devam ediyor.

Kızılcahamam'ın en önemli işletmelerinden bir tanesi olan büyük kaplıcanın artık günümüz şartlarında ilçemize gelen vatandaşlarımızın taleplerini karşılayamaması dolayısı ile göreve geldiğimizde burada daha modern günümüz koşullarına uygun, ilçemize gelen misafirlerimizin isteklerine cevap verecek modern bir tesis yapacağız.

Bu şimdiye kadar Kızılcahamam'a belediye başkanı olan herkesin seçim vaadinde yer alan fakat gerçekleştirilemeyen bir proje, bunu belediye imkanları ile maalesef yapma şansımız yok, bunu Çevre ve Şehircilik Bakanlılığımızın desteği ile göreve gelir gelmez başlayıp kısa bir süre içerisinde bitireceğimiz bir proje,Çevre ve Şehircilik Bakanı  hemşehrimiz Sayın Murat Kurum bu konu ile ilgili ilçemize geldiğinde talimatı verdi. Allahın izniyle bu projemizi kısa bir süre içerisinde tamamlayım hemşerilerimizin hizmetine koyacağız.

Ak Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Süleyman ACAR "Biz yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermeyeceğiz, hemşerilerimize yalan söylemeyeceğiz verdiğimiz her sözü de yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız.Bu hizmetleri iktidarın nimetlerinden yararlanmak suretiyle yapacağız başka şansımız yok, Kızılcahamam Belediyesinin gelirinide giderinide biliyoruz, Allahın izniyle hükümetimizin imkanlarını ilçemiz için seferber edeceğiz"  dedi.

 

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın