Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Belediyesinde Yeni Görevlendirme
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Belediyesinde Yeni Görevlendirme
 • 23-08-2017
 • 5 yorum
 • 5854 okunma
Kızılcahamam Belediyesi özel kalem ve kültür müdürlüklerinde değişim yapıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürlüğü görevini yapan Fatih BAYRAKCI'nın bu görevden alınmasının ardından yeni görevlendirme yapıldı.

Bugün tebliğ edilen görevlendirmelerde daha önce Yabanabat Termal tesisleri müdürlüğü görevini yürüten ve hamamın 10 yıllığına kiraya verilmesi ile boşa çıkan Ünal AYAZ, Kültür Müdürlüğü görevine getirildi.

Kültür müdürlüğü görevini yürüten Hacı Ünal ise Başkan Özel Kalem Müdürlüğü görevine getirildi. Daha önce hamamda çalışan Mehtap Gümüşay ise Özel kalem sekreterliği görevine getirildi. 

Özel kalem müdürlüğü görevini yürüten ve görevden alınan Fatih Bayrakcı'nın izinde olduğu dile getirilirken, onunla birlikte görev yapam Murat Gökçe'nin de Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan'ın makamına kaydırılacağı dile getiriliyor.

YORUMLAR
 • selim    25-08-2017 09:30

  editör öncelikle belediyede müdürler hakettiği müdürlükte velakin bu diğerleri haketmediği halde kızağa çekilip haksız maaş alacaklar versinler jeotermal işçiliğine görevlerini yasınlar eleştiri olara diyorum ki kesinlikle memurlar müdürlüğe diğer tepeden hiç haketmeden sn muhittin güneyin ismini lekelemeye çalışanlar belediye başkanı yard.yanına değil hakettiği jeotermal işçiliği görevine dönsünler saygılarımla.

 • Murat demir   25-08-2017 01:38

  Sayin editor o kadar yer geziyorsun. Asfalti olmayan koy yollarini yazsana..

 • ahmet serkan    24-08-2017 21:04

  ayrıca sayın belediye yetkililerine bi sorum var.belediyede müdür lük yapacak memur mu kalmadıda şirket elemanını görevlendirirler.yakında işkurculardan müdurde yaparlarsa şaşirmammak gerek.belediyedeki düzen küçük olsun bizim olsun.mümkünse yeğenimiz o olmazsa kavakta nar bitermi diye sorduğumuzda başım gibi diyen oda olmazsa el göğüste başı önde duran olsun .sanki belediye babalarının market

 • ahmet serkan   24-08-2017 21:00

  sayın yayıncı kardeşim belediyede yeni müdürler yazmışında kendiside memur olan bir kişi olarak işçi olarak çalışmakta olan bu belediye personeli arkadaşların müdürlük yapamayacağını sadece el göğüste duran gariban lar olduğunu o yuzden memurlar tarafından bile deil müdür lerce idare edilen birimlerin başına görüntüden görevlendirildiğini bilmiyosan sanada diyecek bişeyim yokk.

 • Mustafa TAŞKIN   24-08-2017 14:23

  Partisinden uzak bir belediye başkanından başka ne beklenebilirdi ki,özelini bile teslim ettiği kişiler önceki dönemin yıldızları.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın