Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Belediyesinde Devir Teslim Töreni Yapıldı
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Belediyesinde Devir Teslim Töreni Yapıldı
 • 05-04-2019
 • 5 yorum
 • 2792 okunma
Kızılcahamam Belediyesinde devir teslim töreni düzenledi.Muhittin Güney dönemi sona erdi. Süleyman ACAR yeni başkan oldu

Kızılcahamam Belediyesinde Devir Teslim Töreni Düzenlendi.

2014 yılında yapılan yerel seçimde başkan Olan Muhittin Güney dönemi yapılan devir teslim töreni ile sona ererken görevi teslim alan Süleyman ACAR görevine başladı.

Kızılcahamam Belediye hizmet binası önünde gerçekleştirilen törene MHP Genel Başkan Yardımcısı  Bölge Milletvekilimiz hemşehrimiz Yaşar YILDIRIM, Bölge ve Emrullah İşler,Kızılcahamam Kaymakamı  Mehmet Yıldız ve çok sayıda Kızılcahamamlı katıldı.

Törende veda konuşmasını yapan eski Belediye Başkanı Muhittin Güney yaptığı çalışmalardan bahsederek beş yıllık süreyi alnımızın akıyla tamamladık dedi.

Kızılcahamam'ın, Kızılcahamamlıların yeni belediye başkanı Süleyman ACAR ise yaptığı konuşmada yerel seçimlerde Cumhur İttifakı kapsamında canla başla çalışan Ak Parti ve MHP ilçe teşkilatlarına, Kızılcahamam'da %60 gibi bir oyla 12 meclis üyesi ile birlikte şehrülemin olarak   oy veren ve vermeyen bütün Kızılcahamamlılara sonsun şükranlarımı sunuyor sizlerin güvenine layık olmaya çalışacağıma söz veriyorum ve yüce rabbimden bunu niyaz ediyorum.

 

YORUMLAR
 • Üçlü olsun güçlü olsun   07-04-2019 18:52

  Süleyman Acar sürekli üçlü olalım güçlü olalım vurgusu yaptı, şimdi sac ayağının biri Mansur Yavaş. Şimdi vatandaş olarak hizmet beklemeyelim mi biz? Ne vadediyor Süleyman Acar bizlere?

 • seçmen   06-04-2019 20:15

  hayırlı olsun. ama bir konuya itiraz edeceğim ve editör bunu yayınlamayacak biliyorum. törende gördüğüm tüm konuşmacılar giden başkanı öve öve bitiremedi. yaw iyide bu başkan iyi olsa partisi bunu yeniden aday yapardı öyle değilmi. hem sonra bu muhittin başkan belediyei 32 milyon borçla almış çıkarmıs 92 milyona. yani eski para ile 92 trilyon borca sokmuş ve Süleyman başkanın elini kolunu bağlamış şimdiden. ayıptır bide destan yazdı diyorlar. yahu bir iki bina yaptı eyvallah da destan bunun neresinde. adam belediyeyi borca boğmuş. koca koca adamlarsınız daha neyini övüyorsunuz bu adamın ben anlamadım. biraz omurgalı olun biraz kişilik sahibi olun ve milleti mal yerine koymayın. güle güle muhittin başkan. ve bi daha mümkünse belediyenin semtinden bile geçme.

 • kurt   06-04-2019 18:54

  5 yıllık süreyi vatandaşı mahkemeye vererek geçirdi tebrikler başkanımıza

 • Veysel BAYRAM   06-04-2019 01:42

  Veysel Bayram 4 Nisan, 01:01 · Her secimde her sokak eyleminde,her darbede, akla gelmedik hırsızlık tahrik vb. planlamaları yapmaya zilet ittifakını olusturan partilerin , lider kadrolarinin aklı ermez. Tuzak büyük dikkat etmeli, bu vb. uyarilar da dikkate alınmalı, bu gerekçeler ile; RTE AK PARTI, MHP ACIK DILEKCE 31 Mart secimleri icin beka dediniz vatandaş %52 ile, vatani milleti devleti bayrağı ümmetti ezanı koruma yetkisi verdi. Bütün güvenlik mensupları canını ortaya koyup demokrasi hırsızlarını, habere konu olan provakatif sokak eylemleri olur ise pravakatorleri vb. toplayıp savcıya gerektirecek. SAVCILIK ve MAHKEMELER "YASA YEYERSIZLIGINDEN" bunların yarısını savcı, yarısıni mahkeme serbest bırakacak. Demokrasi yarisi, demokrasiyi kabullenmis partiler lider kadrari ile olur! Zillet ittifaki ni olusturan partilerin yaptığı bu tür hainler bir degil iki dehil 96 yillik uygulamaları . Yeyer artik Biçak kemiğe DAYANDI Demokrasi hirsizlarinin ve azmettiricilerinin, Vatan hainlerinin teröristlerin vb.lerinin , millet vekilleridahil, Makami mevkii ne olur ise olsun,Vatana ihanet terör ve demokrasi hirsizligi" suçlarından,,,, cinsi ve hissi sapiklarin vb'lerinin en ağır ceza ile yargilanmalari ve mahkemelerinin; "suçlular göz altında iken (denetimli sebestlik yarin pelsilvanya'ya kac demektir.)" ardi ardina mahkemeler ile 3- 5 günde bitirme yasasını"ister "OHAL ile - ister TBMM ile" en kisa zamanda çıkarılmasi dilek ve temennisi ile. ama her şey rağmen tahriklere gelme aziz kardeşim çünkü, Gunumuzde, Hukukda, sağlıkta, güvenlik güçlerinde, Chpkk hdpkk fetopkk ipkk spkk VESAYETCILERI değil, demokrasi hırsızlari vb. Sokak pravakatorleri sokağa çıktığında aninda derdest edecek VATAN SEVER TÜRK hukukçular, saglikcilar güvenlik güçleri gorev yapıyor. R ahat ol, T urkiyem, E min ellerdesin.

 • Veysel BAYRAM   06-04-2019 01:29

  Veysel Bayram 4 Nisan, 01:01 · "Tarihli Facebook Paylaşımım dan Alıntı" Her seçimde, her sokak eyleminde,her darbede, akla gelmedik hırsızlık tahrik vb. planlamaları yapmaya zilet ittifakını olusturan partilerin , lider kadrolarinin aklı ermez. Tuzak büyük dikkat etmeli, bu vb. uyarilar da dikkate alınmalı, bu gerekçeler ile; A^dan- Z'ye Tüm, RTE AK PARTI, MHP ACIK DILEKCE KADEMELERİNE 31 Mart secimleri icin beka dediniz vatandaş %52 ile, vatani milleti devleti bayrağı ümmetti ezanı koruma yetkisi verdi. Bütün güvenlik mensupları canını ortaya koyup demokrasi hırsızlarını, habere konu olan provakatif sokak eylemleri olur ise pravakatorleri vb. toplayıp savcıya gerektirecek. SAVCILIK ve MAHKEMELER "YASA YEYERSIZLIGINDEN" bunların yarısını savcı, yarısıni mahkeme serbest bırakacak. Demokrasi yarisi, demokrasiyi kabullenmis partiler lider kadrari ile olur! Zillet ittifaki ni olusturan partilerin yaptığı bu tür hainlikleri hırsızlıkları tahrikleri bir degil iki dehil 96 yillik uygulamaları . Yeyer artik Biçak kemiğe DAYANDI Demokrasi hirsizlarinin ve azmettiricilerinin, Vatan hainlerinin teröristlerin vb.lerinin , Makami mevkii ne olur ise olsun,Vatana ihanet terör ve demokrasi hirsizligi" suçlarından,,,, cocuk istismarcısı, cinsi ve hissi sapiklarin vb'lerinin en ağır ceza ile yargilanmalari ve mahkemelerinin; "suçlular göz altında iken (denetimli sebestlik yarin pelsilvanya'ya kac demektir.)" ardi ardina mahkemeler ile 3- 5 günde bitirme yasasını"ister "OHAL ile - ister TBMM ile" en kisa zamanda çıkarılmasi dilek ve temennisi ile. ama her şey rağmen tahriklere gelme aziz kardeşim çünkü, Gunumuzde, Hukukda, sağlıkta, güvenlik güçlerinde, Chpkk hdpkk fetopkk ipkk spkk VESAYETCILERI değil, demokrasi hırsızlari vb. Sokak pravakatorleri sokağa çıktığında aninda derdest edecek VATAN SEVER TÜRK hukukçular, saglikcilar güvenlik güçleri gorev yapıyor. R ahat ol, T urkiyem, E min ellerdesin. .

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın