Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Belediyesi WhatsApp Destek Hattı
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Belediyesi WhatsApp Destek Hattı
  • 22-06-2019
  • 1 yorum
  • 3412 okunma
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman ACAR sorunları daha etkin ve hızlı bir şekilde çözmek için Whatsapp Destek hattı kuruldu

Kızılcahamam Belediyesi, WhatsApp Destek Hattı hizmet vermeye başladı

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ın talimatları ile Kızılcahamam Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü tarafından bugün aktif hale gelen “WhatsApp Destek Hattı” ile sorunlar artık daha çabuk çözüme kavuşturulacak.

Kızılcahamam Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü bugün itibariyle devreye soktuğu WhatsApp Destek Hattı ile vatandaşlardan gelen şikâyet, istek ve taleplere daha hızlı cevap verilmesine imkân tanıyacak.

Tek merkezden yönetilecek olan sistem, vatandaşlardan gelen şikayetleri ilgili birimlere sevk edecek ve sorunlar kısa sürede çözüme kavuşturulacak.

WhatsApp destek hattından Kızılcahamam Belediyesi’ne şikayet, istek ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlarımız, 

0534 794 59 59  nolu telefonu kullanacaklar.

Hayata geçirilen yeni uygulama hakkında kısa bir açıklama yapan Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, belediyelerde halkla ilişkilerin önemine değinerek, sosyal medyanın yanı sıra teknolojinin nimetlerinden yararlanılması gerektiğini söyledi. Başkan Acar,“Günümüzde akıllı telefonlar hayatımızın her alanında yer alıyor. Özellikle iletişim ve mesajlaşma uygulamalarının başında da Whatsapp geliyor. Bizde kurduğumuz ‘Whatsapp Destek Hattı ile vatandaşlarımızdan gelecek ihbar, şikâyet, istek, talep ve bilgiler destek hattımızla çok hızlı bir şekilde çözüm getirebileceğiz, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüz  tarafından hemen değerlendirilip ilgili birimlere aktarılacak. Çözümün her aşamasında vatandaşımıza da gelişmelerle ilgili bilgi verilecek.” dedi.

Kızılcahamam Belediyesi WhatsApp Destek Hattı : 0534 794 59 59

YORUMLAR
  • ÇARMIKLI APT SAKINLERİ   25-06-2019 20:14

    ÇARMIKLI APARTMAN ALTINDA STAD TAKSI DURAGININ KALDIRILMASINI TALEP ETTİK. UMARIM NETİCE ALIRIZ TEŞEKKURLER..

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın