Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Belediyesi Meydanlardaki Bankları Kaldırdı
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Belediyesi Meydanlardaki Bankları Kaldırdı
  • 30-03-2020
  • 0 yorum
  • 3478 okunma
Kızılcahamam Belediyesi Koronavirüs dolayısı ile ilçe genelinde parklarda bulunan oturma guruplarını kaldırdı

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, belediye ekipleri tarafından ilçe genelinde koronavirüse karşı verilen mücadele hakkında bilgi verdi. Başkan Acar, “Virüse karşı verdiğimiz mücadele aralıksız gece gündüz devam ediyor” diye konuştu.

Belediye personeline aralıksız verdikleri salgın mücadelesi için teşekkür eden Acar, “Belediye çalışanlarımız vatandaşımızın sağlığı için gerçekten özverili ve başarılı çalışmalar gerçekleştiriyorlar. Bir yandan cadde ve meydanlarımızı yıkarken diğer yandan evden çıkamayan vatandaşlarımızın alışverişlerini yapıyorlar. Bunun yanı sıra ekiplerimiz halkın bir arada yakın bir mesafede olmamaları için bazı alanlardaki bankları söküyorlar.

Başka bir ekibimiz kamu kurumları ve toplu kullanım alanlarını devamlı bir şekilde ilaçlıyorlar. Tüm bu çalışmalar sürerken biz de bu çalışmaları yakından takip ediyoruz. Bu süreç boyunca hem çalışanlarımız hem de vatandaşlarımız ile sürekli iletişim içerisindeyiz. Kızılcahamam Belediyesi olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın