Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Belediyesi Altındağ Altınköy’de
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Belediyesi Altındağ Altınköy’de
  • 21-10-2020
  • 0 yorum
  • 2550 okunma
Altındağ Belediyesi, Ankara'nın ilçelerini Altınköy'de ağırlamaya devam ediyor.

Altındağ Belediyesi, Ankara'nın ilçelerini Altınköy'de ağırlamaya devam ediyor. Kalecik, Akyurt, Çubuk, Çamlıdere ve Güdül’ün ardından Türkiye’nin Doğa ve Termal Cenneti, İlk Sıfır Atık İlçesi  Kızılcahamam, bu hafta Altınköy Açık Hava Müzesi'nin konuğu oluyor.

Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı'nın davetiyle Altınköy Açık Hava Müzesi'nde misafir olan ilçe belediyeleri, kendi yörelerinin kültürel değerlerini Altınköy ziyaretçilerine tanıtmaya devam ediyor. Altındağ Belediyesi'nin bu haftaki konuğu Kızılcahamam Belediyesi oldu. Kızılcahamam Belediyesi'nin tanıtım standını, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, ev sahibi Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ve Altındağ Kaymakamı Cumali Atilla birlikte açtı. Kızılcahamam Belediyesi standı Pazar gününe kadar ziyarete açık olacak.

Altındağ Altınköy’de Kızılcahamam Belediyesi standında ilçemizin güzellikleri, termal tesislerimiz, otellerimiz ve yöresel ürünlerimiz belediye görevlilerimiz tarafından tanıtılıyor.

 Kızılcahamam Belediye Başkanı  Süleyman Acar, İlçemizin tanıtımının her alanda devam ettiğini, zaten tanınmış olan ilçemizin tüm güzelliklerini anlatmaya ve göstermeye her zaman devam edeceklerini belirtti. Altındağ Altınköy’de Pazar gününe kadar açık olacak  ilçemizin standını ziyaret etmeye tüm hemşerilerimizi ve Ankaralıları de davet etti.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın