Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Belediyesi 2020 Takvimleri Esnafa Dağıtıldı
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Belediyesi 2020 Takvimleri Esnafa Dağıtıldı
  • 26-12-2019
  • 1 yorum
  • 2591 okunma
Kızılcahamam Belediyesi 2020 takvimi esnafa ve kamu kurumlarına dağıtıldı.

Kızılcahamam Belediyesi her sene yeni yıla girerken masa ve duvar takvimi bastırım Kızılcahamam'lılara yeni yıla girmeden dağıtır.

Bu senede Belediye Başkanı 2020 Kızılcahamam Belediyesi takvimi bastırıp ilçede dağıttı.Bundan önceki dönemlerde masa takvimi ve duvar takvimi dağıtımı yapılırdı, ve dağıtılan takvim, takvimden çok Belediye başkanının kişisel fotoğraf arşivini andırır,çoğu esnaf ve vatandaş bu takvimleri kullanmazdı. 

İlk kez evimizin ve işyerimizin duvarına gönül rahatlığıyla asabileceğimiz takvim basılmış, takvimde tamamen Kızılcahamam ve ilçenin doğal güzelliklerinin resimleri kullanılmış, başkan kendi resmini hiç kullanmamış,bu davranışından ötürü kendisini tebrik ediyoruz, insanın zoraki gözüne girmektense kalıcı olarak gönlüne girmek en önemlisi olduğuna inanıyoruz, belediye başkanı da bunu yapmış ve Kızılcahamam'lıların gönlüne girmeyi başarmış.

2020 yılının bu vesile ile ilçemiz ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.

YORUMLAR
  • CEFAKAR SEÇMEN   27-12-2019 08:42

    Öncelikle Başkanı tebrik ediyorum nazik bir davranış olmuş. Siyasetin artık bu kadar cıvıklaştığı herkesin siyaseten acayip bir kibir ve gurur içerisinde olduğu bir dönemde başkanın mütevazı davranmasını tebrik ediyoruz.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın