Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Anadolu Gençlik Derneği Açıldı
 • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Anadolu Gençlik Derneği Açıldı
 • 01-01-1970
 • 4 yorum
 • 5650 okunma
Minik hafız adayı Ubeyd Enes ERDOĞAN’IN Kur’an tilavetiyle başlayan proğramın açılış konuşmasınıa Milli Gençlik VakfıMGV eski başkanlarından ve Kızılcahamam İmam Hatip Lsesi eski idarecilerinden Mecit DÖNMEZBİLEK yaptı

 

Anadolu Gençlik Dergisi Kızılcahamam Temsilciliği 19 Mayıs 2013 Pazar günü Saat 14:00’te Gençlik Caddesi ilçe stadyumu karşısında açıldı.
Minik hafız adayı Ubeyd Enes ERDOĞAN’IN Kur’an tilavetiyle başlayan proğramın  açılış konuşmasınıa Milli Gençlik VakfıMGV eski başkanlarından ve Kızılcahamam İmam Hatip Lsesi  eski idarecilerinden Mecit DÖNMEZBİLEK yaptı.
Dönmezbilek yaptığı konuşmada şunları söyledi “Ülkemizin en karanlık dönemlerinden 28 Şubat postmodern darbesi sonrası kapatılan, Milli Gençlik Vakfının devamı niteliğindeki Anadolu Gençlik Derneğinin temsilciliğinin açılışında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”dedi.
Dönmezbilek konuşmasına şöyle devam etti.“Türkiyenin en fazla üyesi  ve şubesi, temsilciliği bulunan ve yaptığı eğitimler ve eylemlerle bir döneme damgasını vuran ve Milli Gençlik Vakfı misyonunun devam etmesini sağlamak amacıyla kurulan Anadolu Gençlik Derneği ilçemizde de faaliyetlerini yürütmek üzere bir grup genç tarafından Anadolu Gençlik Dergisi çatısı altında kuruldu.” dedi.
AGD yöneticileri ise;”Kızılcahamam gençliğini yetiştirilmesini esas alan Anadolu Gençlik Dergisi temsilciliği, gençleri şu an bulundukları maddi ve manevi erozyondan korumak için yeniden sahaya indiklerini belirttiler.”Bir milletin asıl gücü tankı, topu, tüfeği değil; İmanlı Gençliğidir” gerçeğiyle yola çıktıklarını ve bu yolda ellerinden geleni ortaya koyacaklarını belirttiler.
 

 

YORUMLAR
 • VATANDAŞ   21-05-2013 16:10

  Kıymatli kardeşim bu ülke davulla zurnayla cümbüşle kazanılmadı. İstanbul'u fatih kaç yaşında fet etti, Sana zurna çalma diyen varmı, meraklıysan sen çal, Diğer taraftan FETİH MARŞI nıda hatırlatırım . İSTİKLAL MARŞI nıda... Hayırlı olsun içlemize...

 • Nedim   21-05-2013 09:34

  Kültür, bilim, sanatı kendi benliğimizden ve öz değerlerimizden uzaklaşmak olarak anlıyorsanız varın hoşnut olmayın.

 • Egemen Has   20-05-2013 20:35

  Güzelim ilçeyi nasıl bilimden, sanattan , edebiyattan, müzikten uzaklaştırabılırz düşüncesının hayata geçirilmesi bunlar..yazık çok yazık gençliğe

 • Mustafa YILDIZ   20-05-2013 11:41

  MGV gider AGD gelir. Onlar ancak tabelamızı indirebildiler, bin yıl sürecek denilen 28 şubat'ın izleri siliniyor inşallah. İlçemize hayırlı olmasını cenabı Allahtan niyaz ederim.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın