Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam Ak Gençlik Üye Çalışması Başlattı
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam Ak Gençlik Üye Çalışması Başlattı
  • 03-02-2018
  • 1 yorum
  • 5774 okunma
Ak Parti Kızılcahamam Gençlik Kolları Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında partiye üye çalışması yaptı.

Ak Parti Kızılcahamam Gençlik Kolları Başkanı Taha SARI ve gençlik kolları yönetiminden gençler ile birlikte Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanındaüye çalışması yapıldı.

Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı gençlik olarak partimize üye çalışması başlattık hemşehrilerimizin ilgisi yoğun üye çalışmalarımız zaman zaman meydanda her zaman partimizde devam edecek dedi.

YORUMLAR
  • Veysel BAYRAM   05-02-2018 21:36

    Dışımızda adı süper (!) devlet (!) devlet adamı (!) BM – BMGK AB NATO olan ama, dünya ve özellikle dünya müslüman mazlum devletlerinşi/milletlerini zayıflatarak bölerek kendilerine muhtaç hale getirerek sömürmek amacı ile, perde arkasından istihbarat vb. kurumları aracılığı ile 2-3-5 terör grupları kuran, bu terör gruplarını dünya ve özellikle Müslüman mazlum/küçük devletlerini zayıflatan, bölen. Ve sömürerek kendi siyasetlerini kurtaran ve bu hareketleri ile teröristlerden, çetelerden, hırsızlardan daha adi vatikan, İsrail, İngiltere, abd, AB ülkelerinin ve içimizdeki maşaları chp + hdp pkk vb . + feto + sp vb ittifakı ve maşaları dogan vb medyası, ttb - tbb- tmmo vb organizesi ile sokak eylemleri ile, İSLAMA, MÜSLÜMANLARA VATANIMIZA DEVLETİMİZE ve kendilerine tek engel gördükleri RTE ve Ak Partiye saldırdıkları günümüzde RTE ve Ak partiye ve MHP ve Bahçeliye ve ZEYTİN DALI vb harekatlarına hizmet şereflerin en üstünüdür. Dilek ve temennisi ile. Yolunuz bahtınız açık Allah cc. Yar ve yardımcınız olsun.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın