Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kızılcahamam'a yatırımlar devam ediyor
  • Facebook da Paylaş
Kızılcahamam'a yatırımlar devam ediyor
  • 22-05-2020
  • 1 yorum
  • 6056 okunma
Kızılcahamam Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek çalışmalarına yoğun tempo verdi.

Ekipler, Kızılcahamam çeşitli noktalarında vatandaş ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde bozuk yolların ve kaldırımların onarımını tüm hızıyla sürdürüyor.Sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çeviren Kızılcahamam Belediyesi ekipleri, şehrin çeşitli noktalarında bozulan parke yollar, kaldırımlar ve sanat yapısı çalışmalarını yoğunlaştırdı. Yol Yapım Bakım ve Onarım ekipleri, ilçe merkezinde bulunan Caddelerde  bozuk asfalt  tamiri diğer yandan Kentsel Dönüşüm Projesi, Yeni Pazar Yeri Projesi, Hastane Kavsağı Projesi, Cephe İyileştirme Rehabilitasyon Projesi kaldırım çalışması ve Jeotermal ana hatların ekonomik ömrünü tamamlamış  arızalanan ana hatlar yenileniyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, tüm birim müdürlerimiz kendi sorumluluk alanlarında kapsamlı ve titiz bir çalışma sergilediğini belirterek "Ülkemiz koronavirüs tedbirleri kapsamında her alanda yaptığı çalışmalarla dünyaya örnek oluyor. Bir yandan tedbirlerimizi üst düzey şekilde alırken, diğer yandan da diğer işlerimizi aksatmamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Tüm birim müdürlerimiz kendi sorumluluk alanlarında kapsamlı ve titiz bir çalışma sergiliyor. Vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla evlerinde kalsın, bizler onlar için çalışmalarımızı her geçen gün üzerine koyarak sürdürüyoruz. İçerisinde bulunduğumuz 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında da ekiplerimiz hemşehrilerimizin her an yanında olmak için üstün bir gayretle çalışıyor. İnşallah bu zor günlerin üstesinden hep birlikte geleceğiz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
  • Meseler govermis   25-05-2020 02:07

    Zaten guzelki birakin calismayin calistikca dogalligi kayboluyo

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın