Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kirmir Yüzme havuzunda duşlar dökülüyor
 • Facebook da Paylaş
Kirmir Yüzme havuzunda duşlar dökülüyor
 • 07-11-2015
 • 5 yorum
 • 5643 okunma
Kirmir yüzme havuzunda bulunan duşlar dökülüyor

Kızılcahamam Belediyesi tarafından yapılıp geçtiğimiz dönem hizmete açılan ve ilçede önemli bir boşluğu dolduran ve bu alanda büyük bir ihtiyaç olan Kirmir yüzme havuzu ilgi bekliyor.

Bulunan altı duş kabinin içerisinde bulunan batarya ve fıskiyeler iki yıldan buyana bir türlü yapılamıyor. Yazları günlük 400-500 kişinin girdiği kışın ise sayının daha düşük olduğu havuza binlerce kişi girmesine rağmen hala bu kırık dökük bataryalara mahkûm bırakılmasındaki ve kaderine terkedilmesine bir anlam verilemiyor.

Altı batarya ve bunlara bağlı altı adet duş fıskiyesi çalışmıyor, bir kabinde bulunan su açıldı mı diğerinde bulunan su azalıyor ve soğuyor. Kapıların kilitleri yok bunları yapmak bu kadar zor mu acaba buranın toplam maliyeti kaç liraya çıkar, malzemeyi alıp kendi personeline yaptırılabilecek bir iş neden yapılmaz doğrusu merak ediyor insan ama çokta bir şey söylemek istemiyoruz 2013 yılında Kızılcahamam Haber olarak yine habere konu olmuş aradan iki yıl geçmiş değişen bir şey olmamış 

 

İLGİLİ HABER 

Kirmir yüzme havuzu çürüyor .../...Foto Galeri

Etiketler : Kirmir - Yüzme - havuzunda - duşlar - dökülüyor -
YORUMLAR
 • mustafa   09-11-2015 09:14

  bir iki kez gittim, bir daha gitmedim. oranın sorumlusu orayı görmüyor mu?

 • Yerli vatandaş    08-11-2015 21:23

  Yaz aylarındaki bir günlük hasılatı bi zahmet ayırsınlarda kabinlere bakım yapsınlar.... Maliyet konusuna gelince 6 batarya 100 ₺ den 600 6 duş takımı 50 ₺ den 300 6 kapı kilidi 50 ₺ den 300 varsayalım toplam 1200 ₺ vay beee ne fakir bi yüzme havuzumuz varmış yada belediyemiz

 • ahmet   08-11-2015 20:40

  belediyenin imkanları kısıtlı herhalde

 • Acillll acilllll   08-11-2015 19:43

  Değerli büyüklerim burdan umarım goruyosnuzdur,,Havuza FitnisI taşımanızı rica ediyoruz.KIS GELDI GENCLIGI KAHVEHANE KOSELERINDE MI GORMEK ISTIYOSNUZ... Gençlik merkezin de 18 yaş altı sınırı hem de antrenman dan sonra dusss yokkk...Alamıyoruz..

 • üçlü ve güçlü   07-11-2015 22:55

  Ben Coşkuncu falan değilim.. Sadece Kızılcahamamlıyım.Muhalefet falan yapmak da değil amacım. Coşkun başkan şöyleydi, böyleydi.. Ama yiğidin hakkını yiğide vermek erdemdir. Güzel bir havuz yapıldı güzel ilçemize.Bir sürü insan yüzme öğrendi bu sayede..Sırf başkası yaptı diye atıl bırakmak ne kadar yanlış.Aksine eskisinden de güzel olsun diye uğraşmak değil midir doğru olan.Hani amaç millete hizmet etmekti.Belediye sadece belirli kişilere mı çalışır. İki musluk alıp takılamaz mı.Havuz kışın birazcık ısıtılamaz mı.Sorarım size Belediye seçildiğinden beri ne yaptı.Bırakın yapmayı eskileri bile koruyamıyorlar.hani üçlüydü güçlüydü.hani daha iyisi olacaktı.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın