Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  kaymakamlık kupası futbol turnuvası devam ediyor
 • Facebook da Paylaş
kaymakamlık kupası futbol turnuvası devam ediyor
 • 27-04-2017
 • 3 yorum
 • 5820 okunma
Kızılcahamam Kaymakamlık Kupası futbol turnuvası oynanan üç maçla devam etti.

Hükümet KOnağı (Kozalak Garden) - İlçe Jandarma  6-2

Kızılcahamam Kaymakamlık kupası Futbol turnuvası bugün oynanan üç maçla devam etti. İlk maç Hükümet Konağı (Kozalak Garden) ile İLçe Jandarma arasında oynanadı. Hükümet Konağının glcülerinin olmadığı maça ilçe jandarma hızlı başladı.Maçın ilk dakikalarında öne geçerek hükümetin moralini bozdu, ilerleyen dakikalarda farkı ikiye çıkartan ilçe jandarma hükümetin toparlanması ve peş peşe gol atarak beraberliği yakalaması ile oyundan düştü. İkinci yarı yapılan değişiklikle maçta dengeyi sağlayan hükümet maçı kendi lehine çevirmeyi başararak 6-2 maçtan galip ayrıldı.

Kızılcahamam Belediyesi - İlçe Sağlık i 6-5  

Turnuvanın ikinci maçı ise grubun iddialı iki takımı Belediye ve İlçe Sağlık arasında oynanadı. Maça fırtına gibi başlayan sağlıkçılar, Belediye ne olduğunu anlamadan Baba ve oğulun (Şenol ve Osman Maden ) sağdan ve soldan attğı goller ile 3-0 mağlup duruma düştü.Maçın ilk yarısı bu şekilde tamamlandı ikinci yarıda maçın gittiğini anlayan belediye oayuncu değişikliği yaparak özgrü sahaya sürdü, bu saatten sonra hareketrlenen maçta belediye ataklarını hızlandırdı, Ömer, Özgür ve Ayhan'ın attığı gollerle ile beraberliği yakalayan Beleidye son dakikalarda sahada top oynadığını hatırlayan Fatihin gölüyle öne geçti. Maçı Bırakmayan İlçe sağlık beraberliği yakaladı. Belediye kaleci avantajınıda kullanarak maçta tekrar öne geçti ve 6-5 maçı kazandı. Maç sonunda Belediye oyuncularından Fatih ve Mustafa hastanelik oldu, maç sırasında sakatlanan Mustafa ayağından Fatih ise kolundan Hastaneye giderek pansuman yaptırdılar. 

Etiketler : kaymakamlık - kupası - futbol - turnuvası - devam - ediyor - -
YORUMLAR
 • izleyici   01-05-2017 16:19

  Belediye takımının en iyi oyuncusu ömer ve özgür..resmen maçı kurtardılar bence ayhanın jubile yapması lazım ...encumen fatih beyde dışarda yedeklerde beklesin....şampiyon tecrübe farkıyla belediye diyorum

 • selim can   29-04-2017 18:57

  Başlık çok güzel olmuş editör.Bugün sağlık belediyeyi hastanelik etti.Yarın yerel secimde ekim 2018 de halk belediyeyi hastanelik edecek.El atına binen çabuk iner sayın başkan ve yardımcısı sanmayın ki ortalık güllük gülistanlık yüzünüze gülünüyor arkanızdan gereken yapılıyor haberiniz ola.Secimlerden sonra nereye gideceksiniz kime ne diyeceksiniz o gün gele görüle.

 • ali    28-04-2017 08:23

  etitör başlık çok süper

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın