Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Karşıyaka Mahallesi Ondan Memnun
  • Facebook da Paylaş
Karşıyaka Mahallesi Ondan Memnun
  • 30-10-2018
  • 4 yorum
  • 5588 okunma
Karşıyaka Mahallesi muhtarı Sabri Ünal, Mart 2019’de yapılacak olan mahalli seçimlerde yeniden Karşıyaka mahallesi muhtarlığına aday olduğunu açıkladı. Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Sabri Ünal, bir dönem daha muhtarlığa adayım dedi.

KARŞIYAKA MAHALLESİ MUHTARI ÜNAL "BİR DÖNEM DAHA ADAYIM" DEDİ

Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Sabri Ünal, Kızılcahamam habere yaptığı açıklamada; “Bir dönem daha Karşıyaka Mahallesi Halkı için muhtarlığa adayım dedi.

Muhtar Ünal “Muhtarlığım süresince gencinden yaşlısına, cenazesinden düğününe kadar, ihtiyaçlı ihtiyaçsız bütün vatandaşların yanında oldum. Sadece seçim zamanı değil “Komşusu Açken Tok Yatan Bizden Değildir” ilkesiyle çalıştım. Kızılcahamam’ın ileri gelenleri, yerel yönetim ve Kaymakamlık ile diyalog kurarak giyimden yiyeceğine kadar mahallemde her ihtiyaç sahibi vatandaşa deşifre edilmeden yardım edilmesini sağladım.

KARŞIYAKA MAHALLESİ MUHTARINDAN MEMNUN 

Karşıyaka Mahallesi camiini hayırseverlerin katkıları ile baştan aşağı yeniledim. Müftülük ile birlikte Kız kuran Kursu açılmasına vesile oldum.

Mahallemde bulunan ihtiyaç sahibi herkesin ihtiyacını gidermek için çalıştım. Bu sebeplerden ötürü 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde tekrar adayım, halkımın desteklerini bekliyorum” dedi.

Karşıyaka mahallesi sakinleri muhtarlarından ve yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını dile getirerek, muhtarımızı sevincimizde kederimizde her daim yanımızda görmekten mutluluk duyoruz. Mahallemizde her dönem olduğu gibi bu dönemde birçok muhtar adayı olacak, bunlar demokrasinin düzel yanları ama bizler tercihimizi yine  mevcut adaydan yana kullanacaklarını dile getirdiler.

                                                                                                                                  

Etiketler : Karşıyaka - Mahallesi - Ondan - Memnun - -
YORUMLAR
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın