Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kardeş Şehir Mamuşa Kızılcahamam'da
  • Facebook da Paylaş
Kardeş Şehir Mamuşa Kızılcahamam'da
  • 06-02-2020
  • 0 yorum
  • 2385 okunma
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman ACAR Kosova'nın Mamuşa şehri belediye başkanı ve belediye meclis üyelerini ağırladı

Kardeş Şehir Mamuşa Belediye Başkanı Abdülhadi Krasniç, beraberindeki heyet ile, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’a ziyarette bulundu.

Başkan Acar’ın makamında gerçekleşen ziyaret, iki kardeş belediye başkanının sıcak ve samimi sohbetlerine sahne oldu. Misafirlerimiz, Kızılcahamam’a gelmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Yapılan ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Süleyman Acar, "Hepiniz hoş geldiniz. Ankara ve Kızılcahamam’a yaptığınız ziyaret umarım faydalı olmuştur. Kardeş belediyemiz olan Mamuşa’ya her zaman destek veriyoruz. Bu tarz gezilerin faydalı olduğunu biliyorum, çünkü karşılıklı olarak tecrübe paylaşımında bulunuyor ve daha güzel hizmetler gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Ziyaret sonrası Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Mamuşa Belediye Başkanı Abdülhadi Krasniç ve meclis üyeleri ile birlikte Kızılcahamam’da bulunan müzeleri ziyaret ettiler.

Etiketler : Kardeş - Şehir - Mamuşa - Kızılcahamam'da - -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın