Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İyi Parti Toplantısına Genel Başkan Yardımcısı Erdem katıldı
  • Facebook da Paylaş
İyi Parti Toplantısına Genel Başkan Yardımcısı Erdem katıldı
  • 20-02-2018
  • 1 yorum
  • 5786 okunma
Seçimler yaklaşıyor Kızılcahamam'da siyaset ısınmaya partiler toplantılarını sıklaştırmaya başladı.

İyi Parti Kızılcahamam İlçe teşkilatı haftalık olağan toplantısına İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve eski milletvekillerinden Mustafa Erdem ile  Mehmet Arslan katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını ilçe başkanı Coşkun Ünal yaptı. Ünal yaptığı konuşmada her pazartesi yaklaşık 40 kişilik yönetimin katılımıyla toplantımızı yapıyoruz bu hafta üyelik çalışmalarımız başladı,Her partiden kardeşlerimizi iyi partiye davet ediyoruz dedi. Coşkun Ünal konuşmasına Kızılcahamam'da belediye  başkanlığını almak için çalışmalarımızı yürütüyoruz, ama Kızılcahamamlılar bizi layık görmez ise , Yaşar Yıldırım'ın ittifakın adayı olarak açıkladığını Tahir TAŞKINI o makamda görmek kendisini çok mutlu edeceğini dile getirdi. Tahir Taşkın'ın bizim kardeşimiz, Ak Parti aday çıkartmıyor MHP  Tahir Taşkını çatı adayı olarak çıkartıyor bu Yaşar Yıldırım'ın beyanı hafta içi esnaf ziyaretlerinde belirtmiş" dedi.

İyi Parti genel başkan yardımcısı Mustafa Erdem ise konuşmasına merhum başkan Uğur Tekini anarak başladı.Uğur bizim bir değerimizdi onu rahmetle anıyorum, dedi.Daha sonra parti çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

YORUMLAR
  • Ankar_ALI   20-02-2018 08:44

    Coşkuncuğum gün ola hayrola. Siyaset, siyaset ve yine siyaset...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın