Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Durmuş Yılmaz teşkilat ziyareti
  • Facebook da Paylaş
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Durmuş Yılmaz teşkilat ziyareti
  • 26-04-2019
  • 0 yorum
  • 2362 okunma
Yerel seçimleri sonrasında İyi Parti Kızılcahamam ilçe teşkilatının Ankara'dan ziyaretçileri vardı

Yerel seçim sonrası İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş YILMAZ, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin ÖZTÜRK ve Yönetim Kurulu Üyeleri 25 Nisan Perşembe günü İYİ Parti Kızılcahamam İlçe Başkanlığını ziyaret etti. 

Ziyarette Eski Belediye Başkanı Coşkun ÜNAL, İYİ Parti Belediye Meclis üyeleri, Parti Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda partili hazır bulundu. 

İlk olarak İlçe Başkanı Mehmet USLUCAN söz alarak bu kadar kalabalık olacağını ön göremediklerini yoksa geniş bir yerde ağırlamak istediklerini dile getirdiklerini belirterek  ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

Daha sonra söz alan Coşkun ÜNAL ; Hem İlçe merkezinde hem de köyde yaşayanlardan her iki kişiden birinin oyunu aldıkları ancak Aralık ve Ocakta Kızılcahamam'a 8-9 bin oy geldiğini bu gelenlerin bizleri tanımadığını o yüzden olaya siyasi bakarak oy vermediklerini ve bundan önce üç kez daha aday olmasına rağmen bu seçimde gerek gençlerin, gerek Meclis üyesi adayların, gerek hanımların gerekse ilçe yönetimin inanılmaz bir gayret sarf ettiklerini söyledi. 

Coşkun Başkan'dan sonra İl Başkanı Yetkin ÖZTÜRK söz alarak İlçe teşkilatına ve Coşkun Başkana bütün olumsuzluklara rağmen inanılmaz gayret gösterdikleri için teşekkür etti. Büyükşehir belediyesinde yeni bir yapılanma yapılarak ilçe yöneticilerinin söz sahibi olacağını söyledi. 

Son olarak Genel Başkan Yardımcısı Durmuş YILMAZ ; şeytan taşlamaktan ibadete fırsat bulamadıklarını bundan sonra Türkiye'deki muhalefet boşluğunu İYİ Partinin dolduracağını söyledi.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın