Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İyi Parti 1.Olağan Kongresini Gerçekleştirdi.
  • Facebook da Paylaş
İyi Parti 1.Olağan Kongresini Gerçekleştirdi.
  • 02-04-2018
  • 1 yorum
  • 5672 okunma
İyi Parti 1.Olağan Kongresini hafta sonu Ankara'da gerçekleştirdi.
İyi Parti 1. Olağanüstü kongresi Ankara Spor salonunda on binlerin katılımıyla gerçekleşti. 
Kongre salonu hınça hınç dolduran partililer için salon önüne dev ekran kuruldu, o alanın dolması ile birlikte binlerce partili gençlik parkına ve Anıtkabir'e hücum etti. Gençlik parkını adeda panayır alanına döndü, 10 Kasımdan sonra Anıtkabir İyi partililerin hücumu ile unutulmaz bir gün yaşadı. 
Kızılcahamam İlçe Başkan'ı ve önceki dönem belediye Başkan'ı Coşkun ÜNAL'ın üst kurul delegesi olduğu kongreye Kızılcahamam'lı partililer yoğun katılım sağladı.
Partililer kongre salonuna uzak yerlere arabalarını çekerek yaklaşık 2-3 km yol yürüyerek ve bir çok arama noktasından geçirildi. 
Genel Başkan Meral AKŞENER Saat 11:00 de salona gelerek, özel olarak hazırlanan plotform üzerinde bütün salonu dolaşarak partilileri selamladı. 
Eski Devlet Bakanı Ahat ANDİCAN'ın divan başkanlığını yaptığı kongrede daha sonra Meral AKŞENER konuşma yapmak için kürsüye çıktı. AKŞENER konuşmasında " taksiciden ayakkabıcıya emeğinizin karşılığını almak istiyorsan İyi Parti sizindir. Artık bu ülkede iyileri ve iyilikleri konuşma vakti gelmiştir." Ülkedeki sessizliğin korkunun sessizliği olduğunu söyleyen AKŞENER " iş adamı susuyor, ekonomi tepe taklak olmuş, bizler koku duvarını yıkacağız. Tek sesle doğru bulunmaz, sonra bakıyorlar hepten yanılmışız diyorlar. Devletimiz ve Ordumuzun sırlarını Fetöcülere siz verdiniz. Ülke sırlarını vermek hangi devlet adamına yakışır." dedi. 
Tek aday olarak girilen seçimi kullanılan 1060 oyun tamamını alarak Meral AKŞENER yeniden genel başkan seçildi. 
Geçtiğimiz hafta Kamu Sen Genel Başkanlığından istifa eden İsmail KONCUK ve Türk Büro Sen Genel Başkan'ı Fahrettin YOKUŞ'un da yer aldığı 80 kişilik G.İ.K üyesi ve M.D.K üyelerinin seçimi yapıldı.
YORUMLAR
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın