Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İsmail Küçük'e veda yemeği
  • Facebook da Paylaş
İsmail Küçük'e veda yemeği
  • 19-08-2014
  • 0 yorum
  • 5597 okunma
Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü iken rotasyon dolayısıyla Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanan İsmail KÜÇÜK’e 14.08.2014 tarihinde veda yemeği verildi.

Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü iken rotasyon dolayısıyla Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanan İsmail KÜÇÜK’e 14.08.2014 tarihinde veda yemeği verildi. Düzenlenen veda yemeğine, İlçe Kaymakamı Sayın Mustafa ÇİT, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daire amirleri, okul müdürleri ve ilçemiz personeli katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan AYCAN, Kızılcahamam da uzun süre başarılı hizmetler yapan, buradaki deneyim ve tecrübelerini Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde de kullanacak olan kıymetli meslektaşımız Sayın İsmail KÜÇÜK’e teşekkür ederek plaket takdim ettiler.

İlçemiz Kaymakamı Sayın Mustafa ÇİT, uzun süredir ilçemizde yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Sayın İsmail KÜÇÜK´e teşekkür ederek yeni görevi ve görev yerinde başarılar dileyerek ilçemiz adına hediyelerini takdim ettiler.

Veda yemeğinde konuşan Şube Müdürü Sayın İsmail KÜÇÜK, Kızılcahamam da Şube Müdürü olarak 1998 yılında göreve başladığını, Kızılcahamam´da güzel çalışmalar yaptığını, başta İlçe Kaymakamı olmak üzere Kızılcahamam´daki yöneticiler ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz personeli ile uyumlu ve verimli çalışmalar yaptığını dile getirerek yemeğe teşriflerinden dolayı katılımcılara teşekkür etti.

Etiketler : İsmail - Küçük'e - veda - yemeği - -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın