Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İşler: Beddualar döndü dolaştı onları buldu
  • Facebook da Paylaş
İşler: Beddualar döndü dolaştı onları buldu
  • 27-12-2014
  • 2 yorum
  • 5833 okunma
AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, 17- 25 Aralık operasyonuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Eski Başbakan Yardımcısı ve AK PartiAnkara Milletvekili Prof.Dr. Emrullah İşler, 17- 25 Aralık operasyonuyla ilgili olarak “İktidarımızı bile kandırarak emniyet, yargı ve bürokraside sinsice yapılanan anti-demokratik, hukuksuz ve kayıt dışı bu yapılanmanın kendisi dışındaki bütün cemaat, grup ve kişileri mağdur ettiği görülmüştür.”dedi.

İşler,gazetecilere yaptığı açıklamada “17-25 Aralık 2013 tarihinde ülkemizde yaşananlar, devlet içinde kümelenmiş olan “Paralel İhanet Çetesi”nin milletimize, demokrasimize, Ak Parti Hükümetine ve Başbakanlık koltuğunda oturan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik dış destekli açık bir darbe girişimidir.”dedi.

BEDDUALARI DÖNÜP DOLAŞIP

İşler,”“Hizmet Hareketi” olarak kendilerini lanse edip insanımızın saf ve temiz duygularını istismar eden, samimiyet, iyiniyet, ihlas ve sadakat hırsızlığı yaparak milyonlarca insanının maddi ve manevi birikimlerini ve duygularını sömüren çetenin gerçek yüzü 17-25 Aralık’ta ortaya çıktı.“Din Alimi” kisvesi altında Pensilvanya’daki şahsın yaptığı bedduaları milletimiz unutmadı. Yüce dinimiz ve Hz Peygamber tarafından yasaklanan bedduaları yapanları nihayetinde bedduaları dönüp dolaşıp vurmuştur. “dedi.

PARALEL İHANET ÇETESİ

İşler, millet olarak samimiyet ve sadakat sınavından geçtiğimizi belirterek,”Bir yıl  sonra geldiğimiz nokta göstermektedir ki millet “Paralel İhanet Çetesi”ne karşı uyanmıştır. Samimiyet sınavını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Ak Parti kadroları ve aziz milletimiz feraseti ve öngörüsü ve Allah’ın yardımıyla kazanmıştır. Demokrasi, milli irade ve sandık hırsızlığı yaparak seçilmiş iktidarı devirmeyi hedefleyen  “Paralel İhanet Çetesi”ne karşı milletimiz 30 Mart ve 10 Ağustosseçimlerinde hem paralel yapıya ve hem de onun destekçisi olan CHP ve MHP’ye bir Osmanlı tokadı aşk ederek  gereken cevabı vermiştir.”diye konuştu. 

Etiketler : İşler: - Beddualar - döndü - dolaştı - onları - buldu -
YORUMLAR
  • gazanfer Hakyemez.   02-01-2015 17:40

    Başınıza Kuş yapsa Parelel yapı.Hırsızlar ayakkabı kutularını doldurur devlet onlara faiz öder bu paraları parelelciler koyduysa neden müsadere edilmez hesap sorulmaz Bay Vekil Kraldan kralcı olma sizden büyük Allah Var.

  • HASAN    30-12-2014 17:21

    Sayın Hocam, Milli Eğitim Komisyon Başkanısınız ama Milli Eğitimde ezilenler hep bizim hemşehrilerimiz, size oy verenler sizler için koşturanlar itilip kakılmakta ne olur bir araştırın danışmanlarınıza meb lığındaki kızılcahamamlı çamlıdereli hemşerilerimizi bulup dertlerini dinlemeyi önerin ne olur çünkü onların çoğu size ulaşamıyor çoğu da ar yapıyor söylemiyor yeter artık hep ezilen bizler mi olacağız.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın