Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İlim Yayma Cemiyeti ve Kimder'den İlçe Müftüsüne Ziyaret
  • Facebook da Paylaş
İlim Yayma Cemiyeti ve Kimder'den İlçe Müftüsüne Ziyaret
  • 19-02-2020
  • 0 yorum
  • 3294 okunma
Kızılcahamam Müftülüğüne atanan Hasan LİMON'A İYC ve KİMDER'den hayırlı olsun ziyareti.
Kızılcahamam Müftüsü Selçuk Kılıçbay 'ın tayinin Gebze 'ye çıkmasının ardından boşalan Kızılcahamam İlçe Müftülüğü'ne Çankırı İl Müftü Yardımcısı  Hasan Limon'un atandı.
 
Kızılcahamam Müftülüğü görevine başlayan Hasan LİMON'A İlim Yayma Cemiyeti ve KİMDER yönetim kurulu üyelerinden hayırlı olsun ziyareti yaptı. İYC Başkanı Arslan KOCA ve KİMDER Başkanı Hasan SOYLU beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçe müftüsü Hasan LİMON'U makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. 
 
Müftü Hasan Limon’u Tanıyalım
1978 Yılında Sinop Boyabat'ta doğdu. 1996 yılında Boyabat İmam-Hatip lisesinden,2002 yılında Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. 2009 yılında girdiği Kayseri İhtisas Kursunu 2012 yılında derece ile bitirdi. Sırasıyla Sinop Erfelek ve İstanbul Üsküdar'da vaiz olarak, 13 Ocak 2015'den 2017 Ağustos ayına kadar Sivas  Gölova İlçe Müftüsü olarak  görev yaptı.  2017- 2019 Çankırı İl Müftü Yardımcısı olarak görev yaptı .27.11. 2019’da  Kızılcahamam Müftülüğü'ne atandı.Evli ve 4 kız çocuğu babasıdır.
 
 
 
 
 
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın