Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İlçemizin Sevilen Simalarından Kerim Bal Hocamız TRT'nin Konuğu Oldu
  • Facebook da Paylaş
İlçemizin Sevilen Simalarından Kerim Bal Hocamız TRT'nin Konuğu Oldu
  • 08-05-2020
  • 0 yorum
  • 6293 okunma
Kızılcahamam'ı sevilen simalarından Emekli Öğretmen Kerim Bal hocamız TRT vefa dediğin programını konuğu oldu
TRT 1, duygu dolu bir programa daha imza atıyor. Koronavirüs salgını sebebiyle sokağa çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlara yardımda bulunan Vefa Destek Grupları ile birlikte hazırlanan “Vefa Dediğin” hafta içi her gün 11.40’ta TRT 1’de izleyici karşısına çıkıyor.
 
65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi amacı ile valilik ve kaymakamlıklar bünyesinde oluşturulan Vefa Destek Grupları; maaş çekiminden ilaç teminine, kolonya ve maske dağıtımından tarla sürmeye kadar birçok konuda ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyor.
 
Yaşanılan bütün süreci ekrana getiren TRT 1, Vefa Dediğin programı ile vatandaşların hayat hikayelerini de izleyiciyle buluşturuyor. Programda, vatandaşların çocukluklarından başlanarak yaşadıkları ilginç olaylar, toplumu etkileyen durumlar ve Türkiye’nin dünü ile bugünü büyüklerimizden dinleniyor.
 
Hafta içi her gün saat 11.40’ta ekrana gelecek 10 dakikalık programda kimi zaman eğlenceli kimi zaman ise duygusal dakikalar yaşanacak. 
 
TRT Vefa Dediğin Programının konuğu ilçemizin sevilen simalarından Emekli Öğretmen Kerim Bal hocamız oldu. Kerim Bal başından geçen zor ve bir okadar duygusal anılarını TRT Vefa dediğin programına anlattı

 

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın