Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İkra'm Dönder - İskender Hizmete Girdi.
  • Facebook da Paylaş
İkra'm Dönder - İskender Hizmete Girdi.
  • 14-02-2018
  • 0 yorum
  • 5918 okunma
Kızılcahamam'ın lezzetine lezzet katacak İkra'm Döner İskender bugün hizmet vermeye başladı.

Kızılcahamam'ın genç girişimci iş adamlarından Onur Işık tarafından açılan İKRA'M DÖNER - İSKENDER bugün ilçe merkezinde bulunan Ankara Caddesi No: 32 (Adese Market Karşısında) hizmet vermeye başladı.

İlçemizin genç girişimci iş adamlarından Onur Işık tarafından açılan işletme Kızılcahamam'ın damak lezzetine lezzet katacak, Döner ve İskender'de iddialı olan işletmede mekan ve olarak ilçede birçok alanda boşluğu dolduracak nitelikte.

İki kattan oluşan "İKRA'M ET  DÖNER -İSKENDER"  işletmesinde düğün nişan ve toplu organizasyonlarında tercih edilen mekanlardan biri olacak, konu ile ilgili görüştüğümüz iş adamı Onur IŞIK Kızılcahamam Habere yaptığı açıklamada " Kızılcahamam'da kendi çapımızda istihdam yaratmak ilçemize güzel şeyler kazandırmak için çalışıyoruz, bu amaçla farklı alanlarda işletmelerimizde ilçemize ve hemşerilerimize istihdam yaratmaya gayret gösteriyoruz. İKRA'M ET, DÖNER -İSKENDER'DE bunlardan bir tanesi Allaha Şükür bugün hizmet vermeye başladı, Hemşerilerimizin ilgisi bizi mutlu etti, bizde müşterilerimizi  mutlu etmek için en güzel lezzeti onların beğenisine sunmaya gayret gösteriyoruz" dedi. Onur Işık konuşmasına şöyle devam etti. "İKRA'M ET  DÖNER -İSKENDER"  de sloganımız  "Reklamımızı Müşterilerimiz Yapar" buraya gelen müşterilerimize sunduğumuz Döner - İskender, Kavurma, Çorba ve Tatlı çeşitleri ile onları bu işletmeden memnun bir şekilde uğurlamak ve onların parasından çok gönlünü kazanmak temel hedefimiz, bu yüzden bizi müşterilerimize sorun, inşallah güzel şeyler olacak bizi izlemeye devam edin" dedi.

Kızılcahamam Haber olarak Onur IŞIK kardeşimizin yeni mekanının hayırlı olmasını temenni ediyor bereketli kazançlar diliyoruz.

 

Etiketler : İkra'm - Dönder - - İskender - Hizmete - Girdi. -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın