Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Hırsızlar girdikleri köy evlerini talan etti
  • Facebook da Paylaş
Hırsızlar girdikleri köy evlerini talan etti
  • 25-01-2018
  • 2 yorum
  • 6020 okunma
Kızılcahamam'da hırsızlar köylerde buldukları boş evlere girerek değerli eşyaları çaldılar.

Kızılcahamam'da merkeze bağlı 4 köyde değişik evlere giren hırsızlar evleri dağıtıp buldukları değerli eşyaları çalarak kayıplara karıştılar. 

Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Yanıkköy , Özbekler, Kızılcaören ve Göçer mahallelerinde kış dolayısı ile oturulmayan boş evlere giren hırsızlar,evlerde değerli ne buldularsa çalıp kayıplara karıştı.Evlerine gelen köylüler evlerinin hırsızlar tarafından talan edildiğini görünce durumu jandarmaya bildirdi.Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Hırsızlar girdikleri evlerden bakır eski kap ve bulabildikleri değerli eşyaları çalıp kaçtılar.

Etiketler : Hırsızlar - girdikleri - köy - evlerini - talan - etti -
YORUMLAR
  • Ruşen Ali   26-01-2018 10:24

    Ülkede büyük bir ahlaksızlık egemen oldu ne yazık ki.. Son 15 yılda ülke ne duruma geldi. Bundan 15 yıl önce musluklarımızdan su içerdik. Ahlaksızlık hırsızlık bilmezdik. Harmanlarımızda bile ekinlerimiz açıkta idi. Eğerlialören yaylasından Başköy yaylasına yürüsen her kapı açık, ağırlarda hayvanlar yayla evi önlerinde tavuklar başında kimse olmadan güven içinde dururdu. Şimdi ne oldu da bu duruma düştük. Sorgulamamız gerekiyor. Ülke Osmanlının son 50 yılını yaşar durumda. Adalet yok, topluma güvensizlik hakim.

  • Ali atay   25-01-2018 19:58

    Belediyemizden ricamız köylerimize belirli noktalarına mobese kameraları yerleştirilmesinin sağlanması öncelikle caydırıcılık açısından önemli ayrıca köylerde yalnız yaşayan kimseler var can güvenliği yönünden önemli.köylerde gece kalmaya insanlar korkar hale geldi hırsızlar profesyonel kameralar en azından bazı tesbitleri yapar

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın