Ana Sayfa  /  Belediyeden Haber  /  Hemşireler günün sağlıkçılar buluştu./.Foto Galeri
 • Facebook da Paylaş
Hemşireler günün sağlıkçılar buluştu./.Foto Galeri
 • 15-05-2009
 • 7 yorum
 • 5563 okunma
Her yıl 12-18 Mayıs tarihlerinde kutlanan Hemşireler haftası nedeni ile Kızılcahamam belediyesi tarafından ilçemizde çalışan sağlıkçılara Asya Termal Tatil köyünde yemek verildi

Her yıl 12-18 Mayıs tarihlerinde kutlanan Hemşireler haftası nedeni ile Kızılcahamam belediyesi tarafından ilçemizde çalışan sağlıkçılara Asya Termal Tatil köyünde yemek verildi.

Yemeğe Belediye Başkanı Coşkun Ünal, Jandarma Komutanı Erhan Yücel, Hastane Başhekimi Op. Dr. Gökay Terzioğlu ile birlikte Kızılcahamam devlet hastanesinde çalışan sağlıkçılar katıldı

Yemek sonrasında kısa bir konuşma yapan belediye başkanı Coşkun Ünal yaklaşık 12 yıldır işim dolayısı ile sizlerle birlikte çalıştık böyle anlamlı bir günde sizlerin arasında olmaktan mutluluk duyuyorum diyerek hemşireler gününü kutladı.

Hastane başhekimi Gökay Terzioğlu da teşekkür konuşmasının ardından yılın hastane personeli tarafından 2009 yılının ebesi seçilen Saynur Akkaya’ ya onurluğunu (plaket) belediye başkanı Coşkun Ünal takdim ederken, yılın hemşiresi seçilen Şadiye Göktaş plaketini başhekim Gökay Terzioğlu dan aldı.

 

Daha sonra Koray Işık ve ekibinin müziği eşliğinde gönüllerince eğlenen sağlıkçılar ve Hemşirelerimizin onlar için özel olan bu günlerini kızılcahamamhaber ekibi olarak kutluyor mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
 • metin    20-05-2009 22:58

  başkanın jestini kutluyorum ama günler bitmez sayın başkan bilginiz olsun.... bu adetler topluma ve bazı kurumlara özel bir yük ve külfet olmaya başladı bana sorarsanız. özel günlerde tabiki meslek mensupları anılsın saygıyla...ama sosyal içerikle eğlencelerinde bana sorarsanız herkes eğlencenin bedelini de ödesin derim. bu polis içinde, öğretmen içinde, hemşire içinde vs vs gibi her kes için böyle olsun. neticede maaşlı insanlar. kurumlarda onları değişik hediyelerle taltif etsinler. bu ayrı bir konu.....

 • halk   18-05-2009 09:25

  ya kardeşim millet otobüs otobüs istanbula gitti.o zaman kimse çıkıpta bu paraların kaynağı nedir diye sormadı.belediyenin parası varsa zaten o zaman bitmiştir.

 • sml li   16-05-2009 13:44

  bir hemşire adayı olarak bütün hemşirelerin hemşireler gününü kutlarım:D

 • gerek yok   15-05-2009 21:53

  bu segmenlerde herteraf da cıkıo ne gerek war

 • kerim   15-05-2009 21:35

  önceleri sosyal faaliyetler iyi diyordum. Ama ardı arkası kesilmeyince başkan tribünlere oynuyo demeye başladım.Hergünde birilerine yemek yedirilse belediyenin bütçesi ancak yeter.Memlekette günde bitmeyecegine göre...Durmak lazım başkanım.

 • kızılcahamamlı   15-05-2009 16:08

  bizim belediye de ne para varmış be yemekler verilen reklamlar bitmiyor bir türlü :D

 • eren   15-05-2009 13:56

  tüm hemşirelerin gününü kutluyorum.daha iyi şartlarda daha güzel çalışma ortamlarında çalışacakları nice hemşireler günü kutlamalarını temen ni ediyorum.resimlere baktım sayın başkan güzel bir jest yapmış millet eğlenmiş gibi görünüyor.ancak konuyla ilgisi olmayan bir kaç kişi isim telaffuz edip kimseyi rencide etmek istemem onlar kendilerini bilir benim göz zevkimi bozdu.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın