Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Halk Kütüphanesinden Çocuklara Masal Etkinliği
  • Facebook da Paylaş
Halk Kütüphanesinden Çocuklara Masal Etkinliği
  • 29-11-2018
  • 0 yorum
  • 1786 okunma
Kızılcahamam Halk Kütüphanesi ilçedeki okul öncesi çocuklara masal okuma etkinliği düzenledi

Kızılcahamam Halk Kütüphanesi ‘nin bünyesinde, kütüphaneyi tanıtmak, sevdirmek ve kütüphane faaliyetlerinden toplumumuzu haberdar etmek üzere oluşturulan “Kütüphane Gönüllüsü Kadınlar Grubu”; ilçemizde hizmet vermekte olan Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,İlçe Müftülüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne ait anasınıfı, kreş ve 4-6 yaş Kuran  Kurslarında “Masal Okuma Saati” Projesini uygulama kararı aldı. Bu kapsamda Kasım ayında 12 kişilik kadın grubu 11 anasınıfı, kreş ve 4-6 yaş Kuran Kursunda 18 sınıfa masal okuyup, kütüphane tanıtımı yaparak çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Kütüphane Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre bu etkinlik okullarımız ,minik öğrencilerimiz ve velilerimiz tarafından memnuniyetle karşılandı. Masal okuma saatlerinin 2018-2019 Eğitim –Öğretim yılı sonuna kadar devam edeceği bildirildi.

Biz de kitabı, kütüphaneyi sevdirme ve okuma alışkanlığının çocuklarımızda yerleşmesi  konusunda bu projeye dahil olup özveriyle bu faaliyeti yürüten bütün “Kütüphane Gönüllüsü Kadınlarımızı” kutluyor faaliyetlerinin devamını diliyoruz.  

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın