Ana Sayfa  /  Spor  /  Güreşçilerimiz Maraşta madalya ile başladı
  • Facebook da Paylaş
Güreşçilerimiz Maraşta madalya ile başladı
  • 01-01-1970
  • 2 yorum
  • 5692 okunma
Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı 10 Sporcu ile Kahramanmaraş ta yapılan Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası Seçmelerine katıldı. Cuma, Cumartesi ve Pazar gün devam edecek olan seçmelerin ilk gününde mindere çıkan 60 kg Mustafa Sopalı 1.yine 60 kg Kubilay Karaca 5. oldu.

Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı 10 Sporcu ile Kahramanmaraş ta yapılan Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası Seçmelerine  katıldı. Cuma, Cumartesi ve Pazar gün devam edecek olan seçmelerin ilk gününde mindere çıkan 60 kg Mustafa Sopalı 1.yine 60 kg Kubilay Karaca 5. oldu.

 
Şampiyonanın ikinci günü olan bugün ise 55 kg Yahya Eylenoğlu, 66 kg Halil Sarıkaya mindere cıkacak.Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası  Elemelerinin son günü olan Pazar günü (yarın) ise Uğur Uğurlu 74 kg, Adem Ünlü 50 kg, Ömer Ünal 74 kg, Hüseyin Büyükgüllü 74 kg da mücadele verecek Şampiyonada ilk 10'a giren sporcular Erzurum'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılacaklar.
YORUMLAR
  • güreşsever   26-02-2013 02:39

    Sevgi, saygı , edep . ahlak , bütün bu saydığım özellikler sizlerde mevcut gençler. Sizler kızılcahamamın parlak gençlerisiniz. sizinle gururduymamak elde değil.

  • spor sever   23-02-2013 18:44

    Allah yar ve yardımcınız olsun yiğitler.. emekleriniz zayi olmasın inşaallah. yılmak yok bugün olmaz sa yarın . yarın olmazsa başka gün elbet gelecek başarı... hep devam hep devam..

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın