Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Gönül Adamı Hasan Demirci Köy, Köy Gezdi Gönül Aldı
  • Facebook da Paylaş
Gönül Adamı Hasan Demirci Köy, Köy Gezdi Gönül Aldı
  • 19-11-2018
  • 0 yorum
  • 3778 okunma
Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı ilçemizin sevilen simalarından gönül adamı Hasan Demirci 104 köyü gezerek gönül aldı.

31 Mart 2018 yerel seçimleri öncesinde Kızılcahamam'da en hareketli siyasi Parti olan Ak Partide temayül yapıldı.8 aday adayının katıldığı temayül öncesi adaylar içerisinde köy köy gezen DEMİRCİ vatandaşın gönlünü aldı.

Adaylık müracaatını yaptıktan hemen sonra yollara düşen Hasan Demirci ilçenin bütün köylerini gece, gündüz gezdi gezdiği köylerde vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkan Adayı burada bulunan Ak Partinin köy temsilcilerinin misafiri oldu, onların bir bardak çayını içerek hayır dualarını aldı.

Çalışmaları ile ilgili Kızılcahamam Habere konuşan Başkan Aday Adayı Hasan Demirci şunları söyledi " biz bu davaya gönül verdik, yıllardır çalıştık hala çalışıyoruz, amacımız yola çıkmamızın nedeni memleketimize insanımıza hizmet etmek, Kızılcahamamı bir adım ileriye nasıl götürmek, hemşehrilerimize katkı sağlamak bunun için yollara düştük, köy köy kısa sürede gezidik, köylülerimize ve partimizin bu köylerdeki temsilcilerine kendimizi anlattık, onların misafiri olduk hoş sohbetler ettik.

Allah nasip eder aday olursam neler yapacağımızı anlattık, olamaz isekte aday olan kardeşimizle birlikte çalışacağımızı partimizin kazanması, memleketimizin kazanması için elimizden ne geliyorsa yapacağımızı beyan ettik" dedi.

Etiketler : Gönül - Adamı - Hasan - Demirci - Köy - - Köy - Gezdi - Gönül - Aldı -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın