Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Geri Dönüşüme Katkı Sağlıyor İlçemiz ve Ülkemiz Kazanıyor
  • Facebook da Paylaş
Geri Dönüşüme Katkı Sağlıyor İlçemiz ve Ülkemiz Kazanıyor
  • 21-01-2020
  • 0 yorum
  • 3713 okunma
Kızılcahamamlı genç kardeşimiz Ramazan Emir Çiçek biriktirdiği cam şişeleri geri dönüşüme kazandırıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen Sıfır Atık Projesi'nde pilot ilçe seçilen Kızılcahamam'da geri dönüşüm bilinci her geçen gün artarak devam ediyor.

İlçe geneline konulan geri dönüşüm  kutularına vatandaşlar evlerinde, iş yerlerinde biriktirdikleri, Kağıt, Cam,Plastik ve Metaller sıfır atık projesi kapsamında doğal kaynaklarımız korunurken Kağıt, Cam,Plastik ve Metal atıkları geri dönüşüme kazandırmış oluyoruz.

Turizm şehri ilçemizde bir turizm işletmesi olan Deva Termal Otel de bu anlamda ilçemizde geri dönüşüme katkı veren işletmelerimizden, Otel çalışanı Ramazan Emir Çiçek otelde kullanılan ve geri dönüşümde ekonomiye kazandırılacak atıkları biriktirerek Cumhuriyet Meydanındaki geri dönüşüm kumbaralarına bırakarak çevreci ve örnek bir davranış sergiliyor.

Kızılcahamam Haber olarak böyle örnek bir davranışta bulunan Ramazan Emir Çiçek kardeşimizi ve Deva Otel İşletmesini tebrik ediyoruz. Unutmayalım geri dönüşümle ülkemiz kazanıyor, ilçemiz kazanıyor.

Atıklarımızı lütfen çöpe değil geri dönüşüm kutularına bırakalım

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın